Všechny zprávy

15. červenec 2020

Svoboda & Williams exkluzivně nabídne kanceláře v prostorách DOX +

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena zprostředkováním pronájmu kanceláří v administrativní budově, která je součástí multifunkčního objektu DOX +, situovaného v lukrativní části Holešovic. Na třech patrech jsou okamžitě k dispozici moderní, neotřele pojaté kanceláře, obklopené jedinečným prostředím přímo ve středu současného uměleckého dění.

Centrum současného umění DOX je proslulou architektonickou dominantou Holešovic, kterou v roce 2018 rozšířily multifunkční prostory DOX +, za jejichž realizací stojí renomovaný architekt Petr Hájek – za budovu multifunkčního sálu DOX + obdržel v roce 2018 cenu Architekt roku. Prostory jsou tvořeny novým sálem se zkušebnou a navazujícím šestipatrovým objektem ze 70. let, který prošel citlivou rekonstrukcí, zachovávající jeho původní ráz. Právě ve čtvrtém až šestém nadzemním podlaží tohoto objektu jsou nyní k dispozici kanceláře k pronájmu.

Volné kancelářské prostory DOX + mají plochu 1 115 m2, dlouhodobě si lze pronajmout samostatné jednotky od 190 m2. Nejvyšší podlaží je propojeno s terasou orientovanou do ulice i vnitrobloku, navíc má velkoformátová okna, z nichž se otevírá atraktivní výhled na okolí. Dominantním materiálem, využitým v interiéru každého podlaží, jsou heraklitové stropní desky, které vytvářejí zajímavou strukturu. Přímo v budově se nachází centrální recepce, příjemné bistro a restaurace, nájemci jistě ocení i originální zatravněnou střechu multifunkčního sálu, na které nově vzniklo letní kino Evergreen. Možnost parkování je přímo ve vnitrobloku areálu.

Prostory jsou připraveny ihned k nastěhování s minimálními úpravami.

Více informací o volných prostorách k pronájmu v administrativní budově DOX +.

Multifunkční prostory DOX+ | Svoboda & Williams Kanceláře k pronájmu v prostorách DOX+ | Svoboda & Williams Pronájem kanceláří v Holešovicích | Svoboda & Williams DOX+ Offices | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.