Všechny zprávy

12. srpen 2020

Svoboda & Williams exkluzivně zajistí prodej designového hotelu v areálu Pec pod Sněžkou

Portfolio Svoboda & Williams v srpnu rozšířila nabídka pečlivě zrekonstruovaného horského hotelu, k němuž náleží rozlehlé, zčásti stavební pozemky. Nemovitost tak představuje nejen zázemí s celoročním vyžitím v krajině východních Krkonoš, ale vzhledem k umístění v horském středisku Pec pod Sněžkou také jedinečnou investiční příležitost.

Dům z roku 1930 prošel před čtyřmi lety kompletní nákladnou rekonstrukcí, při které byl zachován ráz tradiční krkonošské roubenky. Stavba tak dýchá atmosférou starých časů, přitom vyhovuje požadavkům nadstandardního rekreačního zařízení. Všechny pokoje jsou stylově zařízeny, dominují jim tradiční materiály historických horských stavení, jako je masivní dřevo a kámen. Na společný obytný prostor s kuchyní a velkým krbem navazuje prostorná terasa, ze které se otevírají výhledy na okolní horskou krajinu.

Dům má nové dveře a podlahy z masivu, špaletová okna, elektroinstalaci i tepelnou izolaci a koupelny s kvalitní sanitou. Celková kapacita ubytování je 29 lůžek, hotel je tak spíše komorní a nabízí dostatek soukromí i pro náročnější hosty.

Více informací o nemovitosti.

Hotel Pec pod Sněžkou | Svoboda & Williams Hote v Krkonoších na prodej | Svoboda & Williams Horský hotel Hotel Krkonoše

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.