Všechny zprávy

13. srpen 2020

PRAGA Rezidence: nadčasové bydlení v Karlíně zkolaudováno

Moderní PRAGA Rezidence, situovaná mezi Karlínským náměstím a úpatím vrchu Vítkov, byla úspěšně dokončena a zkolaudována. V současné době zbývají v nabídce nejprémiovější jednotky celého projektu – penthousy s lodžiemi a terasami ve dvou úrovních.

Architektonicky výjimečná PRAGA Rezidence je tvořena 42 byty, včetně šestice třípodlažních penthousů s velkolepými střešními terasami, z nichž je celý Karlín i široké okolí Prahy jako na dlani. Penthousy zaujmou vzdušnými dispozicemi a záplavou denního světla, které do interiéru přivádí hliníková okna od podlahy ke stropu. Jejich volně plynoucí prostor umocňují i velkorysé rozměry hlavní obytné místnosti, která navazuje na lodžii. Obyvatelé penthousů mají navíc přístup k privátnímu střešnímu bazénu.

Penthousy představují jedinečnou příležitost ke koupi nemovitosti, která nabízí všechny přednosti městského bydlení ve spojení s maximálním soukromím a tolik žádaným propojením vnitřního prostoru s vnějším. Díky tomu, že je projekt již zkolaudován, je možné jednotky ihned převzít a dokončit podle vlastních představ.

Více informací o projektu PRAGA Rezidence.

PRAGA Rezidence | Byty v Karlíně | Svoboda & Williams Byty na prodej Karlín | PRAGA Rezidence

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.