Všechny zprávy

13. srpen 2020

Svoboda & Williams exkluzivně nabídne byty v berounském rezidenčním projektu BERLITA

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena developerem VENUS INVESTMENT GROUP prodejem bytových jednotek v prémiovém projektu BERLITA, situovaném v bezprostřední blízkosti historického centra Berouna. Po dokončení dům nabídne 61 prostorných nadstandardních bytů, které budou již brzy k prodeji.

Rezidenční projekt BERLITA vznikne na klidné berounské adrese, přímo u hradeb, které obklopují historické jádro města, a v bezprostřední blízkosti soutoku řek Berounky a Litavky, podle nichž je odvozen samotný název projektu. Bytový dům utvoří dva propojené objekty o čtyřech kompaktních podlažích, na které naváže ustoupené páté. Celkem zde vznikne prostor pro 61 jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk, součástí nabídky budou i střešní penthousy, dokončené ve vyšším standardu.

Byty byly navrženy s velkým důrazem na promyšlené dispozice, budou vybaveny kvalitními materiály a všechny obytné místnosti budou osazeny velkoformátovými okny pro krásné výhledy do okolí. Interiér každého bytu rozšíří lodžie či balkon, na penthousy v nejvyšším podlaží naváží terasy. Přízemí a podzemní podlaží budou vyhrazena pro krytá parkovací stání a dostatek parkovacích míst vznikne i na parteru před domem. Developer zároveň plánuje revitalizaci přilehlého okolí, takže bytový dům BERLITA obklopí zeleň a příjemná zákoutí pro chvilky relaxace.

Dokončení rezidenčního projektu BERLITA je naplánováno na Q2 2022.

BERLITA | Byty na prodej Beroun | Svoboda & Williams Byty v Berouně | Rezidenční projekt BERLITA

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.