Všechny zprávy

14. říjen 2020

Představení bratislavského týmu Svoboda & Williams

Realitní kancelář Svoboda & Williams vedle svého úspěšného působení na českém trhu minulý rok expandovala i na Slovensko. Slovenský tým se v mezičase úspěšně etabloval na bratislavském a slovenském realitním trhu, a proto přinášíme bližší představení jeho členů.

Na pozici ředitele Svoboda & Williams Slovakia působí David Martan, vystudovaný právník a držitel titulu RSc. (Real Estate Consultant), který garantuje nejvyšší možné realitní vzdělaní. Na slovenském realitním trhu se pohybuje více než šestnáct let a jako jediný na Slovensku je členem Královské komory realitních znalců (RICS) se specializací na rezidenční nemovitosti. V minulosti spolupracoval na prodeji mnoha úspěšných developerských projektů. Hovoří plynně anglicky.

Dagmar Skalníková studovala dějiny a slovenský jazyk na Univerzitě Komenského v Bratislavě, mimo slovenštiny ovládá anglický jazyk. Téměř celý svůj profesní život se věnovala práci v reklamní agentuře pro nadnárodní klienty a uvedení jejich projektů na trh v rámci ČR a SR. Po životní změně se začala věnovat interiérovému designu a od června 2019 působí na pozici Property Consultant.

Dominik Horváth působí na pozici Senior Property Consultant, má právní vzdělaní a víc než 13leté zkušenosti v oblasti investovaní a spravovaní nemovitostí. Díky působení na zahraničních trzích v Kanadě a USA ovládá plynule angličtinu. Spolupracoval na akvizicích úspěšných developerských projektů i na jejich prodeji.

Eva Koptáková vystudovala právo a má za sebou osm let právní praxe, z toho téměř čtyři roky působila jako advokátka. Díky nadšení pro svět realit změnila své kariérní směřování a na základě zkušeností s poradenstvím v oblasti práva nemovitostí nastoupila ve Svoboda & Williams Slovakia na pozici Sales Representative. Hovoří plynně anglicky.

Juraj Jaroš získal inženýrský titul na Ekonomické univerzitě v Bratislavě, ve světě nemovitostí se pohybuje od roku 2007. Pracovní zkušenosti získal v mezinárodních konzultačních i developerských společnostech. Má za sebou spolupráci na několika výjimečných kancelářských projektech jako Eurovea offices nebo Pradiareň 1900. Působí na pozici Property Consultant a hovoří plynně anglicky i německy.

Ľubica Kulčárová má magisterské vzdělaní z Fakulty managementu Univerzity Komenského v Bratislavě. Pracovala jako projektová manažerka ve státním i soukromém sektoru. Hovoří anglicky a rusky. Od října 2019 působí na pozici Office Manager pobočky Svoboda & Williams, která se nachází v bratislavských Slnečniciach.

Bratislavský tým Svoboda & Williams Představení bratislavského týmu Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.