Všechny zprávy

12. listopad 2020

Služba zastupování nájemců kancelářských prostor jako řešení pro optimalizaci nákladů a časovou úsporu

Tým pronájmu komerčních prostor Svoboda & Williams nabízí firmám, které hledají možnosti redukce nákladů na pronájem kancelářských prostor, službu zastupování nájemců.

Spolupráce v rámci služby zastupování nájemců je zahájena analýzou klientových požadavků a rozborem jeho současné nájemní smlouvy, a to jak v případě zájmu o prodloužení nájemního vztahu ve stávající budově, tak v situaci, kdy nájemce preferuje přestěhování do alternativních prostor.

Součástí poskytovaných služeb je mimo jiné důkladný průzkum trhu, finanční i technická analýza vybraných prostor, vyjednání nových výhodných smluvních podmínek a asistence v průběhu celého procesu, až do podpisu nájemní smlouvy. „S nájemci řešíme i možnost redukce a expanze kancelářských prostor a další specifické požadavky. Vždy hájíme zájmy klientů a snažíme se pro ně dosáhnout maximálních úspor,“ dodává Petra Schinkmannová ze Svoboda & Williams.

„Majitelé firem si plně uvědomují, že se situace na trhu komerčních nemovitostí mění a že je to momentálně nájemce, kdo má v tomto segmentu silnější postavení než majitel budovy. Zároveň je pro ně klíčové dosáhnout snížení provozních nákladů do budoucna, jelikož už nyní lze pozorovat výrazné ekonomické dopady současné situace na provoz firem i změny ve strategii uspořádání kancelářského prostoru. Nájemcům tak rádi pomůžeme s nastavením vhodného konceptu, jehož cílem je přizpůsobení současných závazků novým podmínkám,“ říká Lukáš Machula, Senior Leasing Consultant ve Svoboda & Williams.

Služba zastupování nájemců kancelářských prostor | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.