Všechny zprávy

15. únor 2021

Svoboda & Williams získala exkluzivitu na pronájem dvou nově postavených vil v Bubenči

Realitní kancelář Svoboda & Williams je exkluzivním zprostředkovatelem pronájmu dvou unikátních vil, které právě vyrůstají v lukrativní části pražské Bubenče, přímo u západního okraje parku Stromovka.

Vily Juárez a Goethe vznikají podle návrhu renomovaného architektonického studia ADR na protějších pozemcích ve stejnojmenných ulicích. Pro danou lokalitu je typická zástavba velkých rodinných domů a vil z počátku 20. století, v blízkém sousedství se však nachází i několik moderních staveb.

Obě vily jsou tvořeny třemi hmotově oddělenými částmi, které odpovídají jednotlivým podlažím – dochází tak k efektivnímu rozbití tradičního kvádrového tvaru domu. Spodní část obou staveb navazuje na velkou jihozápadní terasu se zahradou s vyhřívaným bazénem, druhé a třetí podlaží rozšiřují lodžie a terasa. Vnitřní prostor je s vnějším propojen díky velkoformátovým oknům, která otevírají výhled do okolní zeleně.

Na fasádách obou domů se střídá obložení ze žuly s masivně prosklenými plochami. Vnitřní vybavení zahrne klimatizaci, dřevěné podlahy, vestavěné úložné prostory a okna s dřevohliníkovými rámy. Suterén bude kromě garáže pro dva vozy vyhrazen také pro fitness se saunou, na terase v nejvyšším podlaží bude umístěna Jacuzzi. 

Vily budou připraveny k nastěhování od dubna 2021. Více informací o Vile Juárez a Vile Goethe.

Villa Goethe, Bubeneč | Svoboda & Williams Villa Juárez, Bubeneč | Svoboda & Williams Villa Goethe, Bubeneč | Svoboda & Williams Unikátní vily na pronájem, Bubeneč | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.