Všechny zprávy

10. únor 2021

Na Fragmentu již probíhá betonáž a příprava základové desky

I přes všechna úskalí, která vyplývají z epidemie covid-19, pokračuje výstavba rezidenčního projektu Fragment podle harmonogramu. V současné době probíhá betonáž a příprava základové desky.

V období od slavnostního poklepání základního kamene, které proběhlo 1. října 2020, do konce roku se odtěžila větší část stavební jámy, zároveň byly dokončeny práce na jejím zajištění. Bylo také navrtáno a zavedeno všech třicet geotermálních vrtů hlubokých 180 metrů. Od ledna pokračovalo odtěžování zeminy souběžně s přípravou na modelaci základové spáry, ve které povede potrubí od jednotlivých vrtů. V dílčích úsecích jámy již začala betonáž podkladních betonů a současně odstartovaly činnosti na základové desce.

Ambiciózní rezidenční projekt Fragment nabídne 140 prémiových bytů k pronájmu, v blízké budoucnosti tak významně rozšíří nabídku nájemního bydlení v Praze. Hrubá stavba budovy bude hotová do konce letošního roku. Kolaudace a uvedení budovy do provozu je naplánováno na druhou polovinu příštího roku. Investorem, developerem a stavebníkem projektu je skupina Trigema.

Více informací o projektu Fragment.

Fragment – výstavba | zdroj: Trigema Fragment – výstavba | zdroj: Trigema Fragment – výstavba | zdroj: Trigema

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.