Všechny zprávy

18. únor 2021

Viladům Na Petřinách 7 vítězem 22. ročníku soutěže Best Of Realty

Rezidenční projekt Na Petřinách 7, za jehož realizací stojí společnost All New Development, zvítězil ve 22. ročníku prestižní soutěže Best Of Realty v kategorii bytových projektů menšího rozsahu.

Nízkoenergetický viladům Na Petřinách 7 s minimalistickou fasádou, citlivě zasazený do zástavby žádané městské části na pomezí Břevnova a Petřin, byl zkolaudován v březnu roku 2020. Porotci ocenili zejména velkorysý přístup developera při volbě použitých materiálů, jakož i práci s detaily a promyšlené společné prostory i přilehlou zahradu.

Soutěž Best of Realty vznikla v roce 1999 a od té doby mapuje a oceňuje nemovitosti realizované na území České republiky, které byly nově vybudovány či prošly zásadní rekonstrukcí. Oceňované projekty se vyznačují především svým městotvorným přínosem a tím, že reprezentují schopnosti developerů, architektů, stavitelů a projektantů. O titul Best of Realty se letos utkalo téměř 50 projektů.

Viladům Na Petřinách 7 | Best Of Realty Viladům na Petřinách 7

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.