Všechny zprávy

13. duben 2021

Prodej bytových jednotek v Rezidenci Italská 8 se blíží k cílové rovince

Byty v Rezidenci Italská 8, která vzniká citlivou rekonstrukcí typického vinohradského domu, situovaného v populární lokalitě mezi náměstím Míru a Riegrovými sady, jsou téměř vyprodány. V současné době zbývá v nabídce Svoboda & Williams poslední, nejvelkoryseji pojatá bytová jednotka v nejvyšších podlažích domu.

Zájemci o koupi nemovitosti v této jedinečné rezidenci mají poslední šanci – aktuálně nabízíme poslední jednotku, a tou je největší půdní byt o ploše 120 m2 a dispozicích 3+kk, na který navazuje jihovýchodně orientovaná terasa,“ upřesňuje Kristýna Demel, Property Consultant ve Svoboda & Williams.

Práce na rekonstrukci domu rychle postupují. V průběhu března proběhlo zvednutí hřebene střechy a s tím spojená výměna krovních trámů. Rovněž začaly klempířské práce a pokládka střešní krytiny na šikmých částech střechy. Uvnitř domu nyní probíhá dokončení veškerých obkladů v koupelnách a dopokládky dlažeb.

Dokončení projektu je naplánováno na léto 2021. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte naši realitní kancelář.

Více informací o Rezidenci Italská 8.

Rezidence Italská 8 | Svoboda & Williams Byty prodej Vinohrady | Svoboda & Williams Byty na prodej Praha

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.