Všechny zprávy

13. květen 2021

Čtyřpatrová vila v žádané lokalitě pražské Troji nyní v nabídce Svoboda & Williams

Svoboda & Williams získala do nabídky čtyřpatrovou vilu v ulici Nad Kazankou, která je součástí klasické vilové čtvrti nedaleko Trojského zámku a vinic svaté Kláry. Reprezentativní stavbu obklopuje terasovitá zahrada a díky umístění na jižně orientovaném svažitém pozemku nabízí úchvatný panoramatický výhled na Prahu.

Vilová čtvrť v pražské Troji, rozpínající se mezi tokem Vltavy a svahy bohnické plošiny, se dlouhodobě vyznačuje aurou prestiže, čemuž odpovídá množství honosných sídel, která zde začala vyrůstat od počátku 20. století. Specifický reliéf totiž zabraňuje průniku velkoměstské výstavby, díky čemuž si celá oblast zachovává klidnou atmosféru s venkovským rázem. Na přelomu milénia zdejší zástavbu rozšířila i reprezentativní vila, která prošla v nedávných letech renovací, a nyní tak nabízí vzácnou příležitost ke koupi domu v tomto jedinečném koutu Prahy.

Dispozice vily, předurčená svažitým terénem, disponuje interiérem přirozeně navazujícím na exteriér díky terasám, za nimiž se otevírá panoramatický výhled na Prahu. Základní charakter celého prostoru vytváří kombinace masivního dřeva s velkoformátovým prosklením. Součástí domu je také společenská místnost s krbem, zimní zahrada a wellness zóna se saunou, sprchou a bazénem vytápěným solárními panely a garáž pro 3 vozy.

Velkou předností nemovitosti je také tolik žádané spojení života v zeleni se skvělou dostupností do centra města autem i MHD. V bezprostředním okolí se nachází mnoho přírodních památek, jako například Havránka či park Drahaň-Troja, přes nedávno dokončenou Trojskou lávku se dá pohodlně dojít do Stromovky. V blízkosti jsou rovněž školy všech stupňů – například ekoškolka Rozárka, ZŠ Trojská a Trojské gymnázium nebo německé gymnázium Thomase Manna.

Více informací o vile v Troji.

Vila na prodej v Troji | Svoboda & Williams Vila Troja | Svoboda & Williams Vila s vnitřním bazénem Terasovitá zahrada Vila na prodej, Praha

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.