Všechny zprávy

14. květen 2021

Svoboda & Williams exkluzivním partnerem při prodeji apartmánů v projektu Lakeside Apartments Lipno

Svoboda & Williams získala exkluzivitu na prodej jednotek v apartmánovém domě Lakeside Apartments Lipno, který vzniká přímo na břehu lipenské přehrady v obci Černá v Pošumaví. Projekt je realizován jako exkluzivní rekreační základna pro jachtaře i milovníky vodních sportů, jeho součástí navíc bude wellness, konferenční zázemí a privátní pláž.

Projekt Lakeside Apartments Lipno bude architektonicky uspořádán jako dva objekty, které propojí prosklené vstupní atrium. Na dvou podlažích s podkrovím vznikne prostor pro 23 prémiových apartmánů o ploše od 35 m2 do 157 m2, z každého se díky orientaci stavby otevře krásný výhled na nedalekou lipenskou přehradu – ve všech obytných prostorách tak dojde k jedinečnému propojení s vodním elementem. Část apartmánů rozšíří terasa či lodžie.

Koncept interiérů bude korespondovat s okolní krajinou a jako sjednocující prvek poslouží zejména dřevo v kombinaci se sklem za využití přírodních, tlumených barev. Špičkové vybavení zahrne hliníková okna s izolačním trojsklem, dubové podlahy, designové kousky nábytku či koupelny vybavené sanitou značek Laufen a Grohe. Ekologicky šetrné vytápění zabezpečí tepelná čerpadla s 16 geotermálními vrty.

Skvěle vybavené bude i zázemí domu. Celoroční komfort zajistí wellness se saunovou zónou a nerezovým bazénem s fitness protiproudem, k chvilkám relaxace vybídne také přilehlá zahrada, venkovní terasa či soukromá pláž se zázemím pro vodní sporty. Součástí projektu bude navíc tělocvična, kongresový sál a zasedací místnosti, nonstop recepce, jakož i prostorné podzemní garáže pro 18 automobilů, sklepní kóje a kolárna. „Klientům garantujeme také následný správcovský servis, který uvítají zejména ti, kdo mají v úmyslu apartmán převážně pronajímat. Jde tak o velmi atraktivní investici bez nutnosti podílet se na chodu ubytovací kapacity,“ říká developer projektu Petr Beneš.

Svoboda & Williams exkluzivním partnerem při prodeji apartmánů v projektu Lakeside Apartments Lipno

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.