Všechny zprávy

17. červen 2021

Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem 945 m2 kanceláří pro společnost Heaton

Česká farmaceutická společnost Heaton přesouvá své ústředí do moderní administrativní budovy Pankrác Prime. Uzavření nové nájemní smlouvy zprostředkoval tým pronájmu komerčních prostor Svoboda & Williams.

Společnost Heaton byla založena v roce 2000 a v současné době působí na českém, slovenském, německém a rumunském farmaceutickém trhu. Vzhledem k rychlé expanzi v posledních letech začalo vedení společnosti hledat prostory, které by lépe vyhovovaly současným trendům na kancelářském trhu a které by zároveň odrážely profesionální povahu společnosti. „Přestěhování do nových prostor bylo v plánu již několik let, situace s koronavirem celou akci trochu oddálila. Stěhování bereme jako nový impuls a věříme, že i našim kolegům prostory usnadní a zpříjemní jejich každodenní práci,“ říká Natálie Kazíková, ředitelka pro strategii a rozvoj společnosti Heaton.

Všechny požadované parametry splňovaly kancelářské prostory umístěné v pátém nadzemním podlaží budovy Pankrác Prime, kterou zrealizovala developerská společnost Velska podle návrhu studia Mimolimit vedeného architektkou a designérkou Barborou Škorpilovou. Budova, na jejíž sedmi patrech se rozprostírá celkem 7 527 m2 kancelářských prostor, na první pohled zaujme osobitým výrazem exteriéru i interiéru, jakož i impozantní vstupní halou z kamene, betonu a kovu. „Kromě moderního zázemí oslovila nájemce také lokalita – budova se nachází v administrativní oblasti u stanice metra Pražského povstání, navíc kousek od původního sídla společnosti, což hrálo v procesu transakce důležitou roli,” dodává Sylva Turinská ze Svoboda & Williams.

Nové ústředí společnosti Heaton | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.