Všechny zprávy

01. červen 2021

V kancelářích DOX+ offices zbývá posledních 90 m2 k pronájmu

Týmu pronájmu komerčních prostor Svoboda & Williams se podařilo během uplynulých deseti měsíců úspěšně pronajmout většinu kanceláří, které jsou součástí multifunkčního objektu DOX+. V současné době je zde k dispozici poslední jednotka ve třetím patře o ploše 90 m2.

Považujeme za úspěch, že se kanceláře DOX+ offices podařilo pronajmout v tak složité době. Nájemce zaujaly především atraktivní prostory, kde se setkává inspirativní prostředí Centra současného umění DOX s příjemným kancelářským zázemím, a rovněž umístění budovy v čím dál žádanější lokalitě Holešovic,“ říká o dosavadním průběhu nájemních transakcích Sylva Turinská, která má pronájem kanceláří DOX+ offices na starosti.

Kanceláře DOX+ offices se nacházejí v nejvyšších třech patrech kompletně zrekonstruované budovy ze 70. let, která je součástí prostor DOX+. Za realizací tohoto unikátního multifunkčního komplexu stojí renomované architektonické studio Petr Hájek ARCHITEKTI. V uplynulých deseti měsících zde našla své sídlo výzkumná agentura Behavio Labs, relokační a imigrační agentura Petyovský & Partners a studio Punctum Images. Poslední volná kancelář tak představuje ideální základnu například pro menší kreativní společnost.

Více informací o kancelářích DOX+ offices

 DOX+ offices | Svoboda & Williams Kanceláře k pronájmu, Holešovice  DOX+ offices | Moderní kanceláře k pronájmu v Praze

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.