Všechny zprávy

30. červen 2021

Bydlení v sousedství Obory Hvězda zkolaudováno

Rezidence U Hvězdy, která vyrostla v těsném sousedství obory obklopující renesanční letohrádek Hvězda, byla v polovině června úspěšně zkolaudována. V současné době zde zbývá k prodeji 9 bytových jednotek připravených k okamžitému nastěhování.

Energeticky pasivní Rezidence U Hvězdy je tvořena 15 bytovými jednotkami o dispozicích od 1+kk až 4+kk a plochách od 43 do 139 m2. Byty v prvním nadzemním podlaží rozšiřuje předzahrádka, na byty ve dvou vyšších úrovních navazuje terasa. „Rezidence vyniká svým komorním pojetím, díky kterému představuje ideální rodinné zázemí. Nejen rodiny s dětmi ocení přístup na privátní zahradu, přímo sousedící s Oborou Hvězda, či Divokou Šárku a Ladronku v pěší vzdálenosti. Projekt je nadto mimořádně úsporný, zaručuje tak nízké provozní náklady a vysoký komfort bydlení,“ dodává Magdalena Svatková, jejíž tým má prodej jednotek v rámci projektu na starosti.

Více informací o Rezidenci U Hvězdy.

Rezidence U Hvězdy | Svoboda & Williams Byty na prodej, Praha 6 Nové bydlení na Praze 6

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.