Všechny zprávy

04. srpen 2021

Výstavba projektu Dva domy dosáhla úrovně třetího nadzemního podlaží

I v době, kdy stavební produkce začíná kvůli zdražujícímu stavebnímu materiálu mnohdy zpomalovat, je výstavba karlínského multifunkčního projektu Dva domy v plném proudu. V současné době zde k dispozici zbývají poslední rezidenční jednotky a dvojice nebytových prostor v úrovni ulice Křižíkova, jejichž prodejem je pověřena realitní kancelář Svoboda & Williams.

„Je pro nás velice důležité, že výstavba projektu Dva domy běží podle plánovaného harmonogramu. V současné době provádíme betonáž stěn třetího nadzemního podlaží, souběžně s tím probíhá instalace technické struktury,“ říká Jan Ludvík, výkonný ředitel společnosti Karlín Group, která za realizací úspěšného projektu stojí.

Objekt Dva domy představuje poslední kamínek v mozaice výstavby, která v uplynulých letech pod taktovkou Karlín Group postupně proměnila Karlín v progresivní, životem tepající čtvrť plnou architektonických dominant. Po vzoru předchozích realizací i Dva domy vznikají podle návrhu uznávaného architektonického studia Bevk Perović Arhitekti. Díky bulváru, který propojí Křižíkovu a Pernerovu ulici, navíc nabídnou i vítaný městotvorný přesah.

Dvojice nebytových prostor bude velkoformátovými výkladci propojena s ulicí Křižíkova, na jižní straně se otevře do nově vznikajícího parku. Předpokládaný termín kolaudace je naplánován na podzim roku 2022.

Více informací o nebytových prostorách v projektu Dva domy.

 

Dva domy Karlín | Svoboda & Williams Nebytové prostory na prodej v Karlíně Prodej nebytových prostor, Karlín Bulvár Karlín

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.