Všechny zprávy

10. srpen 2021

Hrubá stavba Fragmentu je v polovině

V průběhu léta práce na rezidenčním projektu Fragment významně pokročily. Výstavba dosáhla pátého nadzemního podlaží, díky čemuž si lze nyní lépe představit, jaký tvar bude budova po dokončení mít. Souběžně s děním na pozemku se začíná rýsovat také výsledná podoba soch.

V rámci prací na monolitické konstrukci proběhly betonáž a vyzdívání stěn a stropů ve třetím až pátém nadzemním podlaží. Stejně tak se dopředu posunula i realizace soch – v současné době probíhají intenzivní diskuse mezi Trigemou, Qartou a Davidem Černým nad jejich finální podobou a umístěním. Dokončují se také plány sadových úprav v bezprostřední blízkosti budovy, které vytvoří příjemné zázemí plné zeleně.

Fragment po svém dokončení, které je naplánováno na podzim roku 2022, nabídne 140 prémiových, kompletně zařízených bytů k pronájmu. Hrubá stavba budovy bude hotová do konce letošního roku a sochy začnou na pozemku přibývat od června příštího roku. Investorem, developerem a stavebníkem projektu je skupina Trigema.

Více informací o projektu Fragment.

 

Fragment Karlín Fragment výstavba Hrubá stavba Fragmentu je v polovině

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.