Všechny zprávy

20. září 2021

Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích

Ve čtvrtek 16. září proběhlo slavnostní zahájení provozu nové pobočky Svoboda & Williams v pražských Holešovicích na adrese Komunardů 35.

Zahájení se uskutečnilo formou odpoledního koktejlu v unikátních prostorách showroomu designového nábytku Design Port, jehož je nová pobočka součástí.

 

Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.