Všechny zprávy

15. listopad 2021

Svoboda & Williams opakovaně zastupovala společnost Konektor při výběru nového sídla

Tým pronájmu komerčních prostor Svoboda & Williams v rámci exkluzivního zastupování úspěšně zprostředkoval nájemní transakci pro komunikační skupinu Konektor. Novým sídlem společnosti tak bude od začátku příštího roku administrativní budova Solitaire v Petrské čtvrti.

Se společností Konektor jsme spolupracovali již v minulosti, kdy výsledkem bylo stěhování do historické, samostatně stojící budovy na Karlově náměstí. Opětovné spolupráce s touto komunikační skupinou si moc vážíme a věříme, že jsme našemu dlouholetému partnerovi našli místo, kde se bude cítit dobře a které bude nejlépe odpovídat jeho současným potřebám,“ říká Jaroslav Waldhauser ze Svoboda & Williams.

Stěhování komunikační skupiny Konektor předcházel průzkum trhu, na základě kterého se zúžil výběr odpovídajících kancelářských prostor. Společnost si za své nové sídlo zvolila kanceláře v budově Solitaire, díky umístění v Petrské čtvrti, vyhovující dispozici prostor vyžadujících minimum změn a vyššímu standardu, který tento administrativní objekt nabízí. Důležitým aspektem bylo také přímočaré jednání s Milenou Doubkovou, zkušenou letting managerkou společnosti Generali Real Estate, majitelem budovy. „Těší nás, že si společnost Konektor vybrala pro své nové sídlo naši budovu Solitaire na Praze 1. Potvrzuje to naši dlouhodobou strategii investovat do kvalitních komerčních nemovitostí v zavedených a žádaných lokalitách Prahy, které si i v této nelehké době na realitním trhu najdou své nájemce,” komentuje Milena Doubková.

 

Komunikační skupina Konektor Nové sídlo společnosti Konektor | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.