Všechny zprávy

22. listopad 2021

Svoboda & Williams finančně podpořila spolek Mokřady

Realitní společnost Svoboda & Williams opětovně podpořila finančním darem spolek Mokřady, který se dlouhodobě zabývá realizací opatření ke zlepšení zadržování vody v krajině, kultivací vodního režimu a podporou ohrožených druhů.

Dar bude využit na potřebné práce na mokřadech na Jihlavsku, zejména pak na lokalitách Lesnovské mokřady, Popický rybník, Měšín, Ochoz a Mukařka. Díky finančnímu obnosu budeme moci vyhloubit a obnovit tůně, upravit hráz rybníku a provedeme také prořezávky náletových dřevin a revitalizaci vodního režimu," říká Jaromír Maštera, předseda spolku Mokřady.

Pravidelná podpora spolku Mokřady je jednou z environmentálních aktivit, do nichž se společnost Svoboda & Williams v uplynulých letech zapojila. Podílí se rovněž na ochraně Středního Poohří prostřednictvím partnerství se spolkem Zamenis a ve spolupráci se spolkem Mokřady mimo jiné na budování mokřadního biotopu v oblasti jižních Čech.

 

Svoboda & Williams finančně podpořila spolek Mokřady

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.