Všechny zprávy

15. březen 2022

Dva domy nabízejí dvojici obchodních prostor v jedné z nejatraktivnějších ulic světa

Křižíkova ulice prošla v posledních letech proměnou ve vyhledávanou „high street“ určující rytmus celého Karlína. V jejím středu nyní vzniká pod taktovkou developerské společnosti Karlín Group multifunkční projekt Dva domy, který karlínskou obchodní tepnu obohatí o prémiové byty a dva obchodní prostory. Právě ty nabídnou budoucím majitelům skvělou vizibilitu a přímé propojení s ulicí, kterou žebříček magazínu Time Out zařadil mezi ty nejzajímavější na světě.

Ráz progresivních městských čtvrtí určují ulice, které plní roli svébytných mikrolokalit – na poměrně kompaktním území se nachází vše, co obyvatel města potřebuje k životu. Skvělým pražským příkladem je Křižíkova ulice, na které se potkávají zajímavé gastronomické podniky, široké spektrum služeb, menší designové obchody, obchodní prostory věhlasných značek a sídla významných lokálních i zahraničních firem.

Soudobá architektura se zde citlivě snoubí se secesní a lidé mají zároveň dostatek možností k odpočinku v zeleni, ať už na Karlínském náměstí s dominantou novorománského kostela, na Lyčkovu náměstí a také v nově vznikajícím parku u kancelářských budov Corso Karlín a Corso II. Právě v těsném sousedství karlínského Corsa vyrostly Dva domy podle návrhu studia Bevk Perovič Arhitekti, na jejichž osmi podlažích se rozprostírá 112 bytů a 2 unikátní obchodní prostory v úrovni ulice – jeden o rozloze 893 m2, druhý o rozloze 636 m2.

Dvojice obchodních prostor nyní nabízí příležitost pro vytvoření originálního zázemí v úspěšném a stále žádanějším sousedství. Další předností obou jednotek je možnost jejich rozmanitého využití – může zde vzniknout například designový concept store, kosmetické studio, moderní optika, ale také zajímavě řešené kanceláře, dynamicky propojené s městem za okny.

Více informací o obchodních prostorech v projektu Dva domy.

 

Dva domy | Obchodní prostory v Karlíně

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.