Všechny zprávy

16. září 2022

Jedinečný penthouse s podmanivým výhledem na Lipno

Svoboda & Williams exkluzivně nabízí k prodeji penthouse s možností vlastního wellness a výlučným stáním v marině MOLO Jestřábí.

Apartmán uchvátí zejména padesátimetrovým obytným prostorem s otevřenou kuchyní. Propojen je s prostornou lodžií, kam lze zabudovat saunu a vířivku. Jachtaře potěší privátní stání v nedaleké marině o šířce 2,5 metru. „Nový majitel penthousu jistě ocení kvalitu celého projektu Lakeside Lipno, který má ambici stát se benchmarkem rekreačního bydlení v lokalitě, ať už jde o architektonické pojetí, důraz na ekologii a úspornost nebo komfort zahrnující privátní wellness a soukromou pláž u jezera,“ říká Linda Martynková, Senior Property Consultant.

Aktuálně je prodaná většina ze 22 jednotek rekreačního komplexu Lakeside Apartments Lipno v Černé v Pošumaví, které nabídnou rekreační základnu na Lipně nejen pro milovníky vodních sportů. Klienti s investičním záměrem mohou byty svěřit správcovské společnosti a očekávat zajímavý roční výnos.

Více o projektu Lakeside Lipno zde.

Jedinečný penthouse s podmanivým výhledem na Lipno Jedinečný penthouse s podmanivým výhledem na Lipno Jedinečný penthouse s podmanivým výhledem na Lipno

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.