Všechny zprávy

15. září 2022

Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem 5145 m2 v GLP Parku Brno Holubice

Tým pronájmu komerčních prostor Svoboda & Williams zprostředkoval pronájem 4333 m2 výrobních a 812 m2 kancelářských prostor v nově vznikajícím logisticko-průmyslovém areálu u Brna. Nájemcem je společnost fischer automotive systems.

Výrobce komponentů pro automobily fischer automotive systems bude v Holubicích kompletovat součástky pro vybavení interiérů vozidel, například ventilační mřížky, výdechy klimatizace, odkládací přihrádky a další zařízení zajišťující pořádek a pohodlí ve vozidle.

Holubický park je koncipován jako multifunkční s možností přizpůsobit prostory na míru jednotlivým firmám. “Klient zvažoval i vlastní stavební záměr, ale nakonec upřednostnil nabídku pronájmu společnosti GLP. V pronajatých prostorách bylo nutné provést řadu klientských změn, které reflektují specifické potřeby uživatele,” říká Jiří Čadek, Senior Consultant Svoboda & Williams.

Výstavbu moderního logisticko-průmyslového areálu zahájila společnost GLP loni v listopadu. Udržitelný komplex šetrný k životnímu prostředí a okolním obcím celkem nabídne 70 000 m2 plochy. Areál bude splývat s okolním prostředím a parková úprava poslouží pro odpočinek zaměstnanců. Střechy budou osazeny fotovoltaickými panely, které významně přispívají ke snížení provozních nákladů budov.

Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem 5145 m2 v GLP Parku Brno Holubice Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem 5145 m2 v GLP Parku Brno Holubice Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem 5145 m2 v GLP Parku Brno Holubice

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.