Všechny služby

Relokační služby

Realitní kancelář Svoboda & Williams poskytuje již od roku 1993 široké spektrum relokačních služeb rodinám a jednotlivcům, kteří se stěhují do Prahy. Ve spolupráci s naším relokačním partnerem nabízíme kompletní relokační služby a non-stop asistenci při stěhování vás nebo vaší společnosti do České republiky. Svoboda & Williams je zárukou efektivního a pohodového průběhu stěhování.

Hledání nového domova
Naši odborníci na relokaci pozorně naslouchají individuálním potřebám a požadavkům klientů a následně hledají na realitním trhu vhodné nemovitosti. Poradíme s výběrem vhodných lokalit, městských čtvrtí, poskytneme informace o školách, o cenách nemovitostí a nájemních podmínkách. Pečlivě vybereme vhodné nemovitosti tak, abyste si osobně mohli prohlédnout pouze ty z nich, jež splňují vaše požadavky.

Zabydlování se
Naši relokační konzultanti vám poskytnou asistenci při zajišťování telefonních linek, internetového, satelitního a kabelového připojení. Pomohou vám také s agendou týkající se převodu služeb, zřízení bankovního účtu, parkovacího povolení, pojištění spojeného s nájmem či vlastnictví nemovitosti či podají informace o jazykových kurzech a kurzech mezikulturní komunikace. Přesídlení do České republiky tak pro vás bude stejně snadné a pohodlné, jako stěhování do sousedního domu.


Orientace
Naši agenti, ovládající řadu cizích jazyků, pomohou rodinám zorientovat se v novém prostředí. Zorganizují prohlídku okolí, v rámci níž se klienti dozvědí mimo jiné o supermarketech, prodejnách zboží denní potřeby, nákupních centrech, sportovních zařízeních, parcích, dětských hřištích, zdravotnických zařízeních, školách, restauracích a barech v situovaných blízkosti nového bydliště.

Hledání vhodné školy
Pokud máte děti, je třeba v rámci relokace myslet na výběr vhodné školy. Předem či při hledání vhodného bydliště jsme schopni zajistit a koordinovat setkání s pracovníky mezinárodních škol v Praze a České republice včetně zajištění dopravy až na místo.

Víza, povolení k pobytu, pracovní povolení
Získání všech dokumentů a vyřízení různých žádostí o povolení, která jsou pro práci a bydlení v ČR nutná, může být náročný proces. Pomůžeme vám s jednotlivými náležitostmi, připravíme podklady, zažádáme o potřebná povolení a dohlédneme na vše potřebné až do vydání těchto dokumentů. Vedeme také databázi dat vydání a vypršení platnosti jednotlivých dokumentů a klientům zasíláme upozornění na včasné obnovení jejich platnosti.

Pokud vás nabídka relokačních služeb Svoboda & Williams zaujala, obraťte se na nás s konkrétními požadavky. Rádi vám poskytneme další informace o svých službách i cenovou nabídku.