Výtěžek charitativního turnaje SVOBODA & WILLIAMS CUP 2016 činí 144 500 Kč

23.10.2016

Své týmy do turnaje vyslaly společnosti Accolade - Panattoni, bpd development, CBRE, Colliers International, CPI PROPERTY GROUP, CRESTYL, CTP Invest, Cushman & Wakefield, Flow East, Jones Lang LaSalle, LEXXUS a pořádající SVOBODA & WILLIAMS. Vítězem turnaje a novým držitelem putovního poháru SVOBODA & WILLIAMS se stal tým Accolade – Panattoni, kterému ve finále podlehli stříbrní SVOBODA & WILLIAMS. Z bronzu se mohl radovat tým CPI PROPERTY GROUP. Cenu pro nejlepšího hráče turnaje si odnesl Jan Řehák ze společnosti CRESTYL a nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Aleš Zacha z týmu Accolade - Panattoni.

V rámci letošního SVOBODA & WILLIAMS CUPu se podařilo shromáždit zatím nejvíce finančních prostředků na charitu ze všech čtyř ročníků turnaje, přičemž loňský výtěžek byl překonán o téměř 50 000 Kč. Turnaje se zároveň letos poprvé zúčastnilo dvanáct týmů oproti tradičním deseti.

Na fanoušky i hráče čekalo v Aréně Sparta občerstvení od Prague Catering a charitativní tombola s hodnotnými cenami, v níž hlavními cenami byly dva vouchery na pronájem auta s plnou nádrží na víkend (v hodnotě 8500 Kč) od firmy Invelt a dva vouchery od Prague Stay (v hodnotě 5000 Kč). O zábavné soutěže pro děti a hlídání během turnaje se postarala školka Tučňákov, pracující s unikátním programem multismyslové stimulace dětí. Díky jejímu přispění byl turnaj – jako již tradičně – akcí pro celou rodinu.

Ceny do tomboly, oceněným týmům a jednotlivcům laskavě věnovali sponzoři turnaje: Invelt, Lucy DiamondsKAVÁRNA CACAO PRAHA, TERIBEAR, La femme MiMi, BodyID, Soline, Rabbit Guides, Salon Petra Měchurová, Bobová dráha Prosek, muzikál AMADEUS, muzikál WEST SIDE STORY, nakladatelství SMRŠŤ, La Cave d’Adrien, zámek Dobříš, Wine Society, LA BOHEME a Prague Stay. O sportovní stránku turnaje se i letos postarala společnost CZech Sport Media.