Fitness centra

BodyBody Fitness Revolution

Adresa: Smíchov Gate Building: Plzeňská 3217/16, Praha 5, +420 257 315 029. River Garden Building: Rohanské nábřeží 670/19, Praha 8, +420 222 317 236, www.bodybody.cz 

Chcete vytvarovat svou postavu, posílit svaly a snížit tělesný tuk přirozeně a v co nejkratší době? Pak zamiřte do nejbližšího studia BodyBody a vyzkoušejte si zdarma zkušební trénink tohoto revolučního a velmi účinného cvičení (nabídka platí pro tzv. happy hours,tj. pracovní dny mezi 13:00 – 16:00 hod.).

Jedná se o nejefektivnější trénink současnosti, během kterého za 20 minut procvičíte až 90 % Vaší svalové hmoty. S tímto cvičením, které propagují Denisa Barešová (česká mistryně světa ve sportovním aerobiku) a David Svoboda (olympijský vítěz v moderním pětiboji) a které je schválené lékaři, nemůžete udělat chybu. Oproti běžnému cvičení v posilovně výrazně ušetříte svůj čas. Při tréninku BodyBody zatěžujete své tělo přirozeným pohybem, přičemž každá svalová reakce je navíc podporována elektrickým impulzem (EMS), který prohlubuje účinnost cvičení. První výsledky uvidíte již po 6 týdnech. Na každý trénink dohlíží certifikovaní osobní trenéři, kteří zhodnotí vaše výsledky a dají vám i výživová doporučení. V rámci BodyBody můžete využít i programu BodyNutri, odborné výživové poradenství MUDr. Kateřiny Cajthamlové. Na trénink BodyBody si navíc nemusíte s sebou nic nosit, prostě se po rezervaci dostavte do svého studia BodyBody, kde obdržíte veškeré sportovní oblečení, ručníky, nápoje atd. Studia BodyBody naleznete v Brně, Ostravě, Českých Budějovicích a na třech místech v Praze. Jejich konkrétní telefonní čísla a adresy naleznete na níže uvedených webových stránkách. Užijte si zábavný a efektivní trénink v BodyBody a získejte svou vytouženou postavu! BodyBody vás bude bavit!

Podívejte se také na další Fitness centra