O nás

Svoboda & Williams je jedním z nejstarších a nejzavedenějších jmen na českém realitním trhu. Ať už se jedná o koupi, prodej, pronájem, správu nemovitosti, investici či development, spolupráce s naším profesionálním týmem Vám zajistí odborné znalosti a podporu podle Vašich potřeb. Komplexní realitní servis zajišťujeme pod značkami Svoboda & Williams a Feelhome. Vždy se specializujeme pouze na nemovitosti té nejvyšší kvality.

Od roku 2017 jsme exkluzivním partnerem globální realitní sítě Christie’s International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko. Síť sdružuje realitní kanceláře, které se zaměřují na luxusní segment, a v současnosti je aktivní ve 46 zemích po celém světě. Partnerství s Christie’s International Real Estate nám umožňuje prezentovat vybrané nemovitosti z našeho portfolia v globálním měřítku a současně nabídnout lokálním kupujícím prémiové reality v zahraničí.

Náš tým

Na náš tým zkušených odborníků se můžete s důvěrou obrátit se všemi druhy realitních transakcí. Zakladateli firmy jsou Managing Partner Prokop Svoboda s patnáctiletou praxí na českém realitním trhu a Senior Partner Marion Williams, Američanka s více než třicetiletou zkušeností v oblasti rezidenčních nemovitostí v USA a ČR. Všichni členové našeho týmu hovoří plynně anglicky a zastoupeny jsou i další jazyky.

Sídlo firmy

Naše společnost sídlí v ulici Na Perštýně, v Praze na Starém Městě. Od roku 2014 provozujeme také pobočku v historickém centru Brna, na Kapucínském náměstí.

Naše služby

Svoboda & Williams poskytuje komplexní služby ve všech segmentech realitního trhu v Praze a Brně. Naše služby zahrnují nákup, prodej, pronájem a správu nemovitostí, ale i investiční management a právní a finanční servis. Ve všech těchto oblastech disponujeme odborností a znalostmi, které nás řadí ke špičce v oboru. Členové našeho týmu hovoří různými jazyky a udělají maximum pro to, aby Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů.

Prodej a koupě nemovitostí

Již řadu let se na nás s důvěrou obracejí ti, kdo hledají rezidenční či komerční nemovitost ke koupi, nebo naopak chtějí svou nemovitost nabídnout k prodeji. Specializujeme se na oblast nadstandardních a prémiových rezidenčních nemovitostí v Praze, Brně i dalších lokalitách České republiky. Díky široké nabídce prvotřídních nemovitostí k prodeji, znalosti trhu, obsáhlé databázi kontaktů, inovativnímu marketingu, pozornosti vůči přáním klienta a smyslu pro detail jsme si na českém realitním trhu vybudovali skvělé renomé.

Pronájem rezidenčních nemovitostí

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti pronájmu rezidenčních nemovitostí a nabízíme komplexní služby majitelům nemovitostí i zájemcům o pronájem.

Pronájem komerčních nemovitostí

Nabízíme široké spektrum služeb v segmentu komerčních nemovitostí. Klientům poskytujeme rychlé a profesionální služby v oblastech pronájmu, zastupování pronajímatelů (L-Rep) i zastupování nájemců (T-Rep). Zabýváme se všemi typy komerčních nemovitostí se zaměřením na pronájem kancelářských a obchodních prostor. Vzhledem k našemu dlouhodobému působení na trhu mohou klienti profitovat z našich znalostí týkajících se majitelů a nájemců i měnící se dynamiky trhu s komerčními nemovitostmi.

Investice

Služby v oblastech investičního poradenství a managementu investic pro privátní investory a majitele nemovitostí poskytuje tým SWIM (Svoboda & Williams Investment Management). SWIM identifikuje příležitosti ke kvalitním investicím do realit a poskytuje poradenství při zpracování konceptu optimálního využití nemovitosti a developmentu i následný servis.

Správa nemovitostí

Již řadu let poskytuje Svoboda & Williams kompletní služby v oblasti správy a údržby nemovitostí, a to v českém i anglickém jazyce. Naše služby využívají převážně privátní investoři, majitelé jednotlivých nemovitostí a společenství vlastníků jednotek (SVJ). Zajišťujeme též správu jednotlivých bytových jednotek, ekonomickou správu, technickou správu a údržbu budov. Samozřejmostí je i kompletní sortiment služeb úklidu a údržby zeleně. 

Další služby

Vedle běžných realitních služeb nabízí společnost Svoboda & Williams také celou řadu podpůrných služeb, které zahrnují například marketing, správu nemovitosti, právní servis, relokační služby, finanční a hypoteční služby, krátkodobé ubytování v servisovaných apartmánech a hotelech. Na našich webových stránkách naleznete rovněž sekci Lifestyle, díky níž se v Praze a v Brně lépe zorientujete.

Kariéra

Hledáte zajímavou a dynamickou práci v renomované společnosti s pevným postavením na trhu? V tom případě prosím věnujte pozornost níže vypsaným volným pozicím. Nabízíme práci v sehraném mezinárodním kolektivu, možnost kariérního postupu i moderní zázemí prosperující firmy. Pokud vás žádná z vypsaných pozic nezaujala, a přesto byste s naší společností rádi spolupracovali, neváhejte a napište nám na hr@svoboda-williams.com, o jakou pozici či formu spolupráce máte zájem, a my se pokusíme vám vyjít vstříc.