Realitní zprávyNejen ze života ve Svoboda & Williams

22. červen 2017

Svoboda & Williams spoluorganizátorem business brunche v Paláci ARA

Ve středu 21. června se v prostorách Paláce ARA uskutečnil business brunch, v jehož rámci byla realitnímu trhu představena nová podoba této jedinečné funkcionalistické budovy. Ta nabídne po kompletní rekonstrukci prvotřídní kancelářské prostory k pronájmu v centru Prahy. Spoluorganizátorem brunche byla realitní kancelář Svoboda & Williams, jež má na starost pronájem kancelářských prostor v paláci.

Event se nesl ve stylu 30. let, čímž evokoval dobu vzniku Paláce ARA. Tato významná funkcionalistická budova byla postavena v letech 1930-1931 na nároží ulic Perlová a 28. října pro firmu ARA A. a R. Amschelbergových. Jde o velmi kvalitní příklad meziválečné architektury ve stylu funkcionalismu s prvky art deco a expresionismu. Autory architektonické tváře paláce jsou pražský architekt Milan Babuška a stavitel František Řehák.

Palác ARA nabídne cca 2600 m2 reprezentativních kancelářských prostor v pěti patrech, přičemž nejmenší jednotkou k pronájmu bude jednotlivé podlaží (cca 450 až 580 m2, více info zde). Nájemci kanceláří v nejvyšším patře se budou moci těšit na prostornou terasu a poutavé výhledy na Prahu, mimo jiné na Hradčany a ulici Na Příkopě. Již v srpnu zahájí vlastník Paláce ARA, rakouský investor ECE European City Estates, jeho rekonstrukci, která se dotkne mimo jiné fasády a vstupní lobby a zahrne též vyměnu oken a veškerých technologií, včetně vzduchotechniky a výtahů. Noví nájemci se pak do kompletně zrekonstruované budovy mohou začít stěhovat na jaře 2018.

 

Svoboda & Williams spoluorganizátorem business brunche v Paláci ARA

14. červen 2017

Do týmu komerčního pronájmu Svoboda & Williams nastoupila Sylva Turinská

Novou senior konzultantkou v oddělení komerčního pronájmu realitní kanceláře Svoboda & Williams se stala Sylva Turinská. Na starost bude mít pronájem obchodních prostor.

Sylva Turinská se na pražském realitním trhu pohybuje již řadu let, během nichž získala bohatou praxi jak v komerčním, tak v rezidenčním segmentu. Před svým nástupem do Svoboda & Williams působila 7 let na seniorních pozicích v realitně poradenské společnosti Professionals, s.r.o. V minulosti měla rovněž na starost obchodní zastoupení rakouské společnosti Mark Metallwarenfabrik GmbH v České republice. Sylva Turinská získala titul MBA na Vysoké škole ekonomie a managementu v Praze. Ve Svoboda & Williams se zaměří na poskytování služeb pronajímatelům i nájemcům obchodních prostor.

Do týmu komerčního pronájmu Svoboda & Williams nastoupila Sylva Turinská

09. květen 2017

Svoboda & Williams zahájila prodej bytů v projektu Viladům Lysolajské údolí

Na základě exkluzivního mandátu zahájila realitní kancelář Svoboda & Williams prodej bytů v projektu Viladům Lysolajské údolí, situovaném uprostřed zeleně, v klidné části Prahy 6.

Projekt Viladům Lysolajské údolí je tvořen celkem 5 byty a jedním přízemním nebytovým prostorem v elegantním viladomě s atraktivními společnými prostory a garáží. Komorní, funkcionalismem inspirovaná novostavba bude citlivě zasazena do zeleně Lysolajského údolí a nabídne prvotřídní bytové jednotky s prostornými dispozicemi, balkony i výhledy do zeleně.

Lokalita Lysolajského údolí představuje ideální volbu pro všechny, kteří hledají bydlení v bezprostředním kontaktu s přírodou a zároveň ve snadném dosahu centra města. V nejbližším okolí viladomu se nachází přírodní památka Housle, jejíž součástí je působivá rokle se skalními stěnami a naučnou stezkou. Lokalita rovněž nabízí široké možnosti volnočasového vyžití, mimo jiné v blízkém sportovním areálu ČZU a nedalekém parku Šárka-Lysolaje.

Předpokládané dokončení projektu: Q1 2018

Oficiální webové stránky projektu Viladům Lysolajské údolí

Svoboda & Williams zahájila prodej bytů v projektu Viladům Lysolajské údolí

09. květen 2017

Svoboda & Williams uvádí na trh značku FeelHome v novém kabátě

Realitní kancelář Svoboda & Williams vtiskla novou image značce FeelHome, která se zaměřuje na stylové, cenově dostupné byty a rodinné domy. Relaunch značky doprovází spuštění webových stránek s novým, plně responzivním designem a změna loga.

„Naším cílem bylo vytvořit platformu pro prezentaci nemovitostí, která by oslovila mladší generace a přitom rozbít stereotypní představu, že realitní prezentace musí být zákonitě nudná,“ uvádí Daša Andrejcová, která má nově na starost business development značky FeelHome. „Zároveň chceme nabídnout vysoký standard služeb, na který jsou zvyklí klienti Svoboda & Williams, i v nižší cenové kategorii,“ doplňuje k novému konceptu značky.

Nová vizuální identita FeelHome vychází z emocí, které lidé pociťují ve svých domovech. „V novém konceptu FeelHome se odráží inovativní způsob komunikace skrze grafický design s využitím známých a lety prověřených emotikonů. Tato žlutá kolečka jsou v dnešní době globálním jazykem pro pocity, a proto se to prázdné, univerzální stalo logem FeelHome,“ vysvětluje Natalie Kuznetsová, Art Director realitní kanceláře Svoboda & Williams. V konceptu FeelHome mají emotikony za účel vyvolat v recipientovi určitý druh emoce spojený s vysněným bydlením.

Webové stránky FeelHome

 

Svoboda & Williams uvádí na trh značku FeelHome v novém kabátě

09. květen 2017

Nové tváře týmu Svoboda & Williams

Tým realitní kanceláře Svoboda & Williams posílila řada nových členů, z nichž většina nastoupila do oddělení rezidenčního pronájmu. Nových posil se dočkala i oddělení prodeje, komerčního pronájmu a marketingu.

Novými makléři oddělení rezidenčního pronájmu se stali Lukáš Ceé, jenž se na pražském realitním trhu pohybuje již 14 let, Jan Vála, absolvent VŠFS, který vedle praxe v realitách má též pracovní zkušenosti z Austrálie, kde působil v oblasti cateringu, a Ekaterina Hrouda, která aktuálně dokončuje studium Anglo-American University v Praze. Administrativní posilou téhož oddělení se stala Julie Frýbertová, absolventka pražské konzervatoře.

Novou členkou oddělení marketingu se stala Michaela Jungrová, která přichází ze skupiny ČEZ a ve Svoboda & Williams bude pracovat na pozici digital media specialist. Na pozici administrativní podpory oddělení komerčního pronájmu se do Svoboda & Williams vrátila Renata Kudová, která v minulosti pracovala jako HR specialista ve společnostech Orco Prague a Unilever ČR. Na pozici textové editorky oddělení prodeje nastoupila Tereza Šimerdová, čerstvá absolventka gymnázia.

Nové tváře týmu Svoboda & Williams

11. duben 2017

Viladům U Pernikářky 7: stavba zahájena, 4 z 10 bytů prodány

Stavba projektu U Pernikářky 7, energeticky pasivní rezidence situované v atraktivní lokalitě pražských Hřebenek, byla zahájena. Čtyři z celkem deseti bytů, které tento architektonicky sofistikovaný viladům nabídne, již našly své majitele. Developerem projektu je společnost JRD a exkluzivním prodejcem bytových jednotek je realitní kancelář Svoboda & Williams.

Projekt U Pernikářky 7 je citlivě zasazen do prvorepublikové vilové zástavby v oblíbené rezidenční lokalitě Praha 5 – Hřebenky. Díky svému umístění v blízkosti parku, v neprůjezdné, stromy lemované ulici, představuje ideální volbu pro všechny, kdo hledají stylový byt s balkonem či terasou v klidné přírodní lokalitě a zároveň ve snadném dosahu centra města. Projekt nabízí světlé, jižně orientované byty včetně dvou exkluzivních penthousů s prostornými terasami. Ke zdravému životnímu prostředí a optimalizaci provozních nákladů přispějí okna s izolačními trojskly, vysoké zateplení obvodových stěn a systém řízeného větrání s rekuperací tepla.

Byty umístěné v přízemí viladomu se budou otevírat do privátních zahrad, vyšší patra zase poskytnou poutavé výhledy na okolí. Projekt nabídne saunu, elegantní společné prostory, parkování v podzemní garáži a mnoho dalšího. Za generálního dodavatele byla vybrána společnost Ridera Stavební. Dokončení projektu je plánováno na podzim roku 2018.

Oficiální webové stránky projektu U Pernikářky 7

Viladům U Pernikářky 7: stavba zahájena, 4 z 10 bytů prodány

07. duben 2017

Svoboda & Williams získala mezinárodní ocenění HOF Award – Best of the Best 2017

Realitní kancelář Svoboda & Williams zvítězila v kategorii Local Real Estate Agency v rámci prestižních cen Hall of Fame Awards – Best of the Best 2017. O toto ocenění se ucházela společně s předními realitními kancelářemi z regionu CEE, které, tak jako Svoboda & Williams, získaly ceny CIJ Awards 2016 v jednotlivých zemích.

„Rád bych poděkoval celému našemu týmu za pracovní nasazení a našim klientům, obchodním partnerům a přátelům za podporu,“ okomentoval vítězství Prokop Svoboda, Managing Partner společnosti Svoboda & Williams. Svoboda spolu s Marion Williams, Senior Partnerem společnosti Svoboda & Williams, ocenění převzal v rámci galavečera, který proběhl ve čtvrtek, 6. dubna v pražském hotelu Marriott. V průběhu večera byly oceněny společnosti, projekty a osobnosti ze světa realit v celkem 32 kategoriích. 

Svoboda & Williams získala mezinárodní ocenění HOF Award – Best of the Best 2017

08. březen 2017

K týmu Svoboda & Williams se přidal Petr Netušil, mistr světa v kanoistice

Novou posilou prodejního oddělení Svoboda & Williams se stal Petr Netušil, vícenásobný mistr světa a Evropy v rychlostní kanoistice. Na starost bude mít realitní transakce v regionech ČR.

Po ukončení kariéry profesionálního sportovce získal Petr Netušil bakalářský titul z ekonomie a stal se certifikovaným odhadcem nemovitostí. Na českém realitním trhu se pohybuje již 8 let a zaměřuje se především na mimopražské lokality. Z cizích jazyků ovládá plynně angličtinu a má základy němčiny a ruštiny.

K týmu Svoboda & Williams se přidal Petr Netušil, mistr světa v kanoistice

06. únor 2017

Tým Svoboda & Williams posílila Daša Andrejcová

Novou posilou týmu realitní kanceláře Svoboda & Williams se stala Daša Andrejcová. Na starost bude mít business development značky Feelhome by Svoboda & Williams, zaměřené na stylové, cenově dostupné bydlení.

Praxi v realitní branži získala Daša Andrejcová mimo jiné ve společnosti Orco Property Group, kde po dobu více než čtyř let pracovala na pozici Regional Marketing Manager pro střední a východní Evropu a zodpovídala za marketing portfolia nemovitostí v hodnotě přes 200 milionů eur. Před nástupem ke Svoboda & Williams zastávala Daša Andrejcová pozici Sales Event Manager ve společnosti Best Hotel Properties a.s., holdingu J&T Finance Group. Vedle rodné slovenštiny hovoří plynně česky a anglicky.

Tým Svoboda & Williams posílila Daša Andrejcová

06. únor 2017

Svoboda & Williams zahájila prodej bytů v rezidenci U Rajské zahrady 2

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla pověřena prodejem bytů v projektu U Rajské zahrady 2, který nabídne stylové bydlení v blízkosti Riegrových sadů.

Rezidenci U Rajské zahrady 2 bude tvořit celkem 18 prémiových bytů v domě s výtahem, elegantními společnými prostory, parkováním a poutavými výhledy na Pražský hrad i další dominanty hlavního města. To vše v klidné rezidenční lokalitě na pomezí Vinohrad a Žižkova. Bytový dům projde kompletní rekonstrukcí dle návrhu ateliéru CAMA Architekti, při níž bude částečně obnovena původní historizující fasáda.

Rezidence nabídne mimo jiné dva exkluzivní penthousy s prostornými terasami, dva byty s privátními zahradami a tři byty s ornamentálními balkony. Díky prostorným dispozicím, blízkosti rozlehlého parku i plné občanské vybavenosti lokality představuje projekt U Rajské zahrady 2 ideální městské bydlení nejen pro rodiny s dětmi.

Více informací o projektu U Rajské zahrady 2.

Svoboda & Williams zahájila prodej bytů v rezidenci U Rajské zahrady 2

Nově zařazené nemovitosti e-mailem Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Na uvedenou e-mailovou adresu jsme Vám právě odeslali potvrzovací zprávu. Pro dokončení registrace prosím klikněte na odkaz v ní.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.