Realitní zprávyNejen ze života ve Svoboda & Williams

10. prosinec 2018

DPD CZ novým nájemcem administrativní vily Nad Petruskou

Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem kancelářských prostor o ploše 1 143 m2 české pobočce společnosti DPDgroup. Novým pražským sídlem předního evropského poskytovatele zásilkových služeb se stane administrativně využívaná funkcionalistická vila Nad Petruskou 1, která se nachází v klidné části Vinohrad (Praha 2), pár kroků od Havlíčkových sadů.

Autory současné funkcionalistické podoby vily jsou prvorepublikoví architekti Tomáš Pražák a Pavel Moravec, mimo jiné tvůrci známého vinohradského domu U Hasičů. Vnuk prvního z nich, Tomáš Pražák, jehož společnost Stavby a reality CZ s.r.o. vilu vlastní, se v návaznosti na předchozí spolupráci obrátil na Svoboda & Williams s žádostí o poradenství ohledně jejího dalšího využívání. Stávajícímu nájemci končila smlouva a ve hře byla i finančně náročnější konverze zpět na původní rezidenční využití. Nakonec se majitel rozhodl nabídnout nemovitost k pronájmu znovu jako administrativní budovu a Svoboda & Williams se během krátké doby podařilo nalézt pro ni nového nájemce – českou pobočku společnosti DPDgroup.

„Společnost DPD CZ se na nás obrátila s požadavkem na vyhledání kancelářských prostor na Praze 2, přičemž spíše než o klasickou administrativní budovu měla zájem o kanceláře s charakterem. Na základě analýzy potřeb společnosti se jako ideální varianta ukázala vila Nad Petruskou 1. Interiér nemovitosti navíc ještě před nastěhováním DPD CZ projde rekonstrukcí, která zohlední potřeby nového nájemce i historickou hodnotu budovy,“ uvádí k transakci Karin Konrádová ze Svoboda & Williams.

„Kvalitu našich služeb tvoří naši zaměstnanci, a proto jim chceme poskytovat co nejlepší pracovní prostředí. Trend open space prostor je už za námi, do popředí jdou oddělenější kanceláře, více soukromí pro jednotlivce i lepší stmelení kolektivu díky promyšleným architektonickým řešením. Společnost DPD tuto myšlenku velmi podporuje, a proto se rozhodla akceptovat nabídku pronájmu této vily, která navíc umožňuje rychlou relaxaci při práci v krásné přilehlé zahradě,“ vysvětluje Miloš Malaník, generální ředitel společnosti DPD CZ.

Vila Nad Petruskou 1 nabízí celkem pět podlaží kancelářských prostor, výtah, prostorné terasy a poutavé výhledy na Havlíčkovy sady a oblast Vršovic i další lokality. To vše v klidném prostředí slepé ulice, 7 minut chůze od zastávky tramvají.

Nad Petruskou 1 | Svoboda & Williams

07. prosinec 2018

Svoboda & Williams zahajuje prodej bytů ve vršovickém projektu Orelská 13

Realitní kancelář Svoboda & Williams v roli exkluzivního prodejce přináší na trh 19 bytových jednotek v rezidenci Orelská 13, která vzniká kompletní rekonstrukcí secesního domu v původní zástavbě Vršovic, jen pár kroků od náměstí Svatopluka Čecha.

Bytový projekt Orelská 13 stojí v blízkosti vrcholného funkcionalistického díla architekta Josefa Gočára, kostela sv. Václava na náměstí Svatopluka Čecha, nedaleko půvabných Heroldových sadů. V dosahu je také proslulá Krymská ulice (podle deníku The New York Times jedna z 12 nejoblíbenějších evropských ulic) s jedinečnými kavárnami, bary a galeriemi. Vršovice v poslední dekádě procházejí dynamickou proměnou v atraktivní čtvrť s živým kulturním a společenským děním. K tomuto trendu přispívá i rezidenční projekt Orelská 13, který vzniká rekonstrukcí secesního bytového domu z roku 1911 s klidným vnitroblokem, plným zeleně. Veškeré úpravy koncepčně navazují na to nejlepší z tradice stavitelství počátku 20. století a zároveň vycházejí vstříc veškerým nárokům na současné komfortní bydlení s důrazem na vysoký standard designu interiérů.

Rezidence Orelská 13 je tvořena 15 byty o dispozici 2+kk a plochách 40 až 58 m2, které doplňují dvě bytové jednotky (1+kk a 2+kk) s vlastními zahrádkami a dva nově vestavěné podkrovní byty s galeriemi a terasami orientovanými do vnitrobloku. Součástí projektu je také samostatně stojící zahradní domek s vlastním pozemkem, situovaný ve zmíněném vnitrobloku. Bytové jednotky nabízejí efektivní dispoziční řešení, repliky původních špaletových oken, osazené termoizolačními dvojskly, repliky dvoukřídlých vstupních dveří a napojení na centrální zdroj vytápění. Ke každému bytu navíc patří sklepní kóje v suterénu. V rámci rekonstrukce dojde mimo jiné k celkové sanaci domu, instalaci nového výtahu, výměně veškerých rozvodů a kompletní renovaci společných prostor i zahrad.

Vzhledem k převaze menších bytů je projekt Orelská 13 předurčen pro jednotlivce a páry, které láká a inspiruje jedinečná atmosféra a bohaté lifestylové možnosti Vršovic. Orelská je velmi klidnou ulicí, naopak blízká Moskevská třída s mnoha restauracemi, kavárnami a obchody prošla v roce 2014 revitalizací, která ji přeměnila ve společenské centrum Vršovic. Na Moskevskou přímo navazují Heroldovy sady se zrekonstruovanou Rangherkou, známou též jako Vršovický zámeček, a proslulá Krymská ulice.

Byty v tomto projektu budou nabízeny k prodeji ve stavu před dokončením finálních povrchů (white walls) s výjimkou podkrovních vestaveb, které budou k dispozici kompletně dokončené. Plánovaný termín převzetí bytů: březen 2019 (1. fáze – 1. až 5. NP), resp. říjen 2019 (2. fáze – podkrovní byty a byty se zahradami). Od března 2019 budou zájemci mít možnost navštívit vzorový byt.

Oficiální webové stránky projektu Orelská 13

Orelská 13 | Svoboda & Williams

30. listopad 2018

Svoboda & Williams zvítězila ve dvou kategoriích realitního klání CIJ Awards

Svoboda & Williams zvítězila hned ve dvou kategoriích letošních CIJ Awards Czech Republic. Společnost jednak zopakovala loňské vítězství v kategorii Best Local Power Broker Team a navíc uspěla také v kategorii Best PR & Marketing Campaign. Slavnostní galavečer s předáním cen CIJ Awards proběhl ve čtvrtek 29. listopadu v pražském hotelu Marriott.

CIJ Awards Czech Republic jsou prestižní ocenění každoročně udělovaná společností Roberts Publishing Media Group, s.r.o., vydavatelem tištěných a online zpráv o realitním dění v regionu střední a jihovýchodní Evropy. V segmentu komerčních nemovitostí přitom jde o ceny s nejdelší tradicí v rámci České republiky. Cílem CIJ Awards je upozorňovat na výjimečné projekty, společnosti, osobnosti, transakce i kampaně ze světa realit. Na letošním, již 18. ročníku CIJ Awards Czech Republic se soutěžilo v celkem 35 kategoriích.

"Rád bych poděkoval celému týmu Svoboda & Williams, našim klientům a všem, kdo nám dali svůj hlas. Mám radost, že porotu zaujala naše marketingová kampaň na rezidenční projekt Šárecký dvůr, která unikátním způsobem integruje prezentaci ve virtuální a rozšířené realitě s tradičnějšími formami marketingu," uvedl k zisku ocenění Prokop Svoboda, Managing Partner Svoboda & Williams. 

CIJ Awards | Svoboda & Williams

25. listopad 2018

Výtěžek z turnaje SVOBODA & WILLIAMS CUP 2018 ve výši 252 832 Kč podpoří Nadaci Terezy Maxové dětem

V sobotu 24. listopadu se v hale Aréna Sparta – Podvinný Mlýn uskutečnil již šestý ročník charitativního futsalového turnaje SVOBODA & WILLIAMS CUP. O putovní pohár Svoboda & Williams se letos utkalo celkem 12 týmů reprezentujících významné společnosti ze světa realit. Vítězem se stalo mužstvo společnosti CPI Property Group. Charitativní výtěžek turnaje ve výši 252 832 Kč podpoří činnost Nadace Terezy Maxové dětem. V rámci slavnostního předávání cen částku symbolicky převzala Terezie Sverdlinová, ředitelka nadace, a Renata Langmannová, ambasadorka projektu TERIBEAR.

V letošním ročníku SVOBODA & WILLIAMS CUPu se utkala mužstva společností Accolade, Albatros design, bpd development, CBRE, Colliers International, CPI Property Group, CRESTYL GROUP, CTP Invest, Československá obchodní banka, Jones Lang LaSalle, Knight Frank a pořádající Svoboda & Williams. Pohár Svoboda & Williams letos putoval k týmu společnosti CPI Property Group, který ve finále zvítězil nad stříbrnými ČSOB. Bronzové medaile si odnesl tým CBRE. Cenu pro nejlepšího hráče turnaje získal Vít Kala z CPI Property Group a nejlepším brankářem turnaje se stal Petr Soukup ze společnosti CRESTYL.

Díky dobrovolným příspěvkům zúčastněných firem a prodeji lístků do charitativní tomboly se letos v rámci SVOBODA & WILLIAMS CUPu podařilo shromáždit rekordních 252 832 Kč. Celá částka poputuje na účet Nadace Terezy Maxové dětem, jež pomáhá znevýhodněným a opuštěným dětem s cílem umožnit jim zdravý a bezpečný život v rodinném prostředí.

Loňský výtěžek využila Nadace Terezy Maxové na podporu neziskové organizace HoSt Home Start ČR, jejímž cílem je vytváření harmonického prostředí pro zdravý vývoj dítěte prostřednictvím pravidelného docházení dobrovolníků a terapeutů do rodin.

Pořadatelům SVOBODA & WILLIAMS CUPu se i letos podařilo vytvořit příjemnou společenskou událost pro celou rodinu. O zábavu pro nejmenší se postaral Tučňákov, školka pracující s unikátním programem multismyslové stimulace dětí. Na hráče i fanoušky čekalo v Aréně Sparta občerstvení od Prague Catering a charitativní tombola, v níž hlavními cenami byl voucher na pronájem auta na víkend od firmy Invelt a dva vouchery na ubytování na dvě noci v apartmánu Masarykova30 v Brně a voucher na romantický pobyt na zámku Dobříš.

Ceny do tomboly, zúčastněným týmům i jednotlivcům laskavě věnovali sponzoři turnaje: deelive design store, Diamond Spot, BarberLand, BodyID, Luxury Dry Cleaning, Endorfin, Zámek Dobříš, Bobová dráha Prosek, Klenota, PRAGUE STAY– Masarykova30, TERIBEAR, INVELT, La Femme MiMi, Gordana Glass, Organics by Filip Gregor, Lázně Pramen, Národní galerie, YES Visage, Tulip Skate shop, La Cave D’Adrien. Nejlepší útočník tak získal voucher na 10.000 Kč do deelive design store, nejlepší brankář voucher na stejnou částku do Diamond Spot.

O sportovní stránku turnaje se i letos postarala společnost CZech Sport Media.

Kompletní výsledky ke stažení.
 

Svoboda & Williams CUP 2018

16. listopad 2018

Svoboda & Williams exkluzivně nabídne kanceláře k pronájmu v holešovickém Riveroff Office House

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena zprostředkováním pronájmu kancelářských prostor v budově Riveroff Office House. Toto administrativní centrum, které aktuálně prochází celkovou rekonstrukcí, stojí mezi nádražím Holešovice a Vltavou, v místech, kde do roku 2022 vyroste nový multifunkční areál, tvořený developerskými projekty Rivery a Port7.

Riveroff Office House tvoří součást projektu Rivery, který společnost GEONE Real Estate realizuje v místě bývalé betonárky Prefa, tedy na území ohraničeném Trojským mostem, mostem Barikádníků, nádražím Holešovice a Vltavou. Projekt dále zahrnuje mimo jiné výstavbu čtyřhvězdičkového hotelu s 221 lůžky a rekonstrukci bývalé industriální haly, ve které vzniknou ateliéry. Společnost Skanska Property, která větší část areálu vlastní, tu navíc v rámci projektu Port7 postaví soubor budov s převážně administrativním využitím. Nový multifunkční „kampus“ o ploše 5,1 hektarů nabídne též restaurace, kavárny, školu, marínu s restaurační lodí a konferenčním prostorem, kotviště pro malé lodě a hausbóty i zastávku vodního taxi. Chvíle odpočinku zpříjemní městské spa centrum s bazény a Saunovým světem, množství zelených ploch či nábřežní cyklostezka, propojující Holešovice s nedávno revitalizovaným parkem Stromovka. Areál se nachází u stanice metra Nádraží Holešovice, s níž bude propojen podchodem, jen pár kroků od vlakového a autobusového nádraží a nabídne přímé dopravní napojení na tunel Blanka a Argentinskou ulici.

Riveroff Office House vzniká kompletní rekonstrukcí administrativního centra z roku 1971 a bude jej tvořit celkem 1 492 m2 prvotřídně vybavených kancelářských prostor s klidnými výhledy na řeku, okolní zeleň i technicky unikátní Trojský most. Objekt sestává z přízemního podlaží s showroomem (celkem 1 018 m2) a čtyřpatrové věže (celkem 474 m2). Nájemcům budou k dispozici dvě střešní terasy s prvky zeleně, další terasa s barem a 21 parkovacích stání. Prostory budou vybaveny mimo jiné snímači denního světla pro řízení osvětlení, systémem zvlhčování vzduchu a rekuperace tepla a LED osvětlením.

„Kanceláře jsme navrhli ve znamení špičkového designu a kvalitních materiálů. Spojení unikátní lokality a přírody z těchto prostor dělá jedno z nejzajímavějších míst, kde v Praze tvořit a pracovat,“ říká Senior projektový manažer společnosti GEONE Real Estate Alessandro Pucci. „Riveroff Office House nabídne inspirativní prostředí pro práci v kontextu nového multifunkčního areálu s širokými možnostmi networkingu i volnočasového vyžití, a je tak předurčen pro kreativní společnost, například reklamní agenturu. K dalším benefitům budovy patří vysoká míra vizibility, vynikající dopravní dostupnost i umístění v rychle se rozvíjející části Prahy 7,“ uvádí Jaroslav Waldhauser, Head of Commercial Leasing realitní kanceláře Svoboda & Williams.

Rekonstrukce přízemního podlaží Riveroff Office House bude dokončena na podzim příštího roku, rekonstrukce věže pak skončí v létě 2020. 

Riveroff | Svoboda & Williams

16. listopad 2018

Obraz Davida Hockneyho vydražen v aukční síni Christie’s za rekordních 90 312 500 dolarů

Obraz jednaosmdesátiletého britského malíře Davida Hockneyho nazvaný Portrét umělce (Bazén se dvěma osobami) se stal nejdražším dílem žijícího autora prodaným v aukci. Za rekordních 90 312 500 amerických dolarů byl ve čtvrtek večer vydražen v newyorské aukční síni našeho partnera Christie’s.

Dosavadní rekord držel americký umělec Jeff Koons se svým Oranžovým balonkovým psem, který byl v roce 2013 v New Yorku vydražen za 58,4 milionu dolarů.

Po pěti letech rekord překonal a nejdražším vydraženým žijícím autorem se stal britský umělec David Hockney. Jeho začátky jsou spojovány s abstrakcí, ale v 60. letech 20. století významně přispěl k rozvoji uměleckého hnutí zvaného pop-art.

Vrcholné období umělcovy tvorby spadá do 60. a 70. let 20. století. V roce 1961 David Hockney debutoval ještě jako student londýnské Royal College of Art a poprvé odjel do New Yorku. Tehdy zároveň otevřeně přiznal, že je gay – některé ze svých obrazů dokonce podepisoval slovy „Queer“ či „unorthodox love“ a odbarvil si vlasy na blond, protože blondýny a blondýnové si „užijí víc legrace“, jak říkal.

Na jednom z večírků u Andyho Warhola se seznámil s hercem Dennisem Hopperem, který ho pozval do Kalifornie. Uchvácen přepychem americké smetánky a půvabem kalifornských mladíků Hockney maluje série plaveckých bazénů a zavlažovačů na trávu. Zdánlivě banální idylická plátna obsahují i fascinující tragičnost nebo obavu z budoucnosti. Nejsilnější z těchto pláten se jmenuje Bigger Splash a na pozadí modernistické architektury zachycuje bazén se skokanským můstkem. Jen místo plavce už je tu k vidění pouze voda rozstřikující se nad hladinou.

Neméně silný je portrét Hockneyho přítele, amerického umělce Petera Schlesingera,
který je sledován samotným malířem: ten se zde stylizuje do role nezúčastněného pozorovatele, toho, kdo zaznamená citový defekt společnosti. Tedy obraz nazvaný Portrét umělce (Bazén se dvěma osobami), jež vznikl v roce 1972 a právě se stal nejdražším dílem žijícího autora prodaným v aukci.

Jeho vlastník, pátý nejbohatší britský podnikatel Joe Lewis, obraz prodal v aukční síni Christie’s za 90 312 500 dolarů. Majetek tohoto obchodníka na devizových trzích je odhadován na 5,5 miliardy dolarů. Ve své sbírce má údajně také díla Pabla Picassa, Henriho Matisse a Luciana Freuda.
 

David Hockney - Portrét umělce (Bazén se dvěma osobami)

15. listopad 2018

Nová realita v marketingu nemovitostí

Realitní kancelář Svoboda & Williams uspořádala interaktivní workshop „Virtuální realita a marketing nemovitostí“.

V rámci workshopu, který se věnoval technologii virtuální reality a jejímu uplatnění v marketingu nemovitostí, byl pozvaným zástupcům médií představen virtuální model rezidenčního projektu Šárecký dvůr. Právě v prostorách tohoto nedávno dokončeného rezidenčního parku, situovaného v klidné části Prahy 6, se workshop uskutečnil. Na místě tak bylo možné porovnat virtuální model se skutečností nebo procházet prázdné byty a po nasazení brýlí je vidět kompletně zařízené. Vedle plnohodnotné virtuální prezentace byly účastníkům workshopu představeny také 360° sférické fotografie Šáreckého dvora, využitelné na Facebooku či Instagramu, nebo mobilní aplikace pro rozšířenou realitu, která umožňuje prohlížet si „papírový model“ projektu, včetně interiérů, přímo ve svém telefonu. Zástupci startupu VR Musashi, který za realizací projektu virtuální reality stojí, zároveň přítomným novinářům představili koncept výstavy Czech Innovation Expo. Tuto výstavu, která pomocí virtuální a rozšířené reality informuje o nejvýznamnějších českých vynálezcích, vědcích a inovátorech uplynulého století, připravila Česká centra v rámci oslav 100 let České republiky. Zástupci médií tak měli možnost seznámit se s možnostmi využití virtuální reality v celé šíři.

„Virtuální a rozšířená realita přináší z hlediska marketingu nemovitostí významnou přidanou hodnotu, a u vybraných větších projektů ji proto budeme nabízet jako standardní součást marketingové kampaně již od předprodejní fáze,“ říká Marian Kolev, Marketing Director Svoboda & Williams. Výhodou virtuální prezentace je, že zájemcům představí nemovitost, jejíž koupi zvažují a která zatím existuje pouze „na papíře“, mnohem věrněji a realističtěji než klasické vizualizace či plánky. Mohou se v ní volně pohybovat a prohlížet si ji ze všech úhlů, případně i v různých standardech dokončení. Virtuální realita navíc často pracuje i s přirozeným světlem, padajícím do interiéru, a tak simuluje, jak bude nemovitost působit v různých denních dobách a ročních obdobích.

Více o prezentaci developerských projektů ve virtuální a rozšířené realitě
 

Workshop - Virtuální realita a marketing | Svoboda & Williams

14. listopad 2018

Rezidence Malátova 7 byla zkolaudována, zbývají poslední 3 volné byty

Rezidenční projekt Malátova 7, který nabízí prvotřídní bydlení na prestižní pražské adrese, jen pár kroků od Janáčkova nábřeží, získal kolaudační souhlas. Na své majitele v současnosti čekají poslední 3 byty z původních 15.

Malátova 7, nárožní činžovní dům s výraznou novobarokní fasádou, je situován na pomezí Malé Strany a Smíchova, blízko Janáčkova nábřeží, zahrady Kinských a Kampy. Šestipatrová budova prošla kompletní rekonstrukcí podle návrhu studia CAMA Architekti a nabízí honosné společné prostory, výtah a parkovací stání v zakladači.

V rezidenci zbývají k prodeji poslední 3 byty, prostorné penthousy s velkoformátovými okny v nejvyšších dvou podlažích domu. Největší z nich, velkoryse koncipovaný byt o dispozici 5+kk a ploše 193 m2, nabízí výhledy na Pražský hrad přímo z obývacího pokoje, balkon a přímý přístup z výtahu do interiéru. Dva z penthousů jsou nabízeny ve stavu kolaudačního minima (shell & core), třetí pak slouží jako vzorový byt a je k dispozici v dokončeném stavu.

Více informací o projektu Malátova 7

Malátova 7 | Svoboda & Williams

14. listopad 2018

Den otevřených dveří v novém brněnském projektu Hilleho 6

Realitní kancelář Svoboda & Williams zahajuje prodej bytů v projektu Hilleho 6, který vzniká kompletní rekonstrukcí novorenesančního nárožního domu v atraktivní brněnské čtvrti Černá Pole, naproti parku. Budovu včetně vzorového bytu budou mít zájemci možnost navštívit 20. či 22. listopadu v rámci dne otevřených dveří.

Rezidence Hilleho 6 je tvořena 17 bytovými jednotkami o dispozicích 2+kk až 4+kk a plochách od 49 do 172 m2. Byty jsou k prodeji dokončené ve vysokém standardu, přičemž k většině z nich patří balkon nebo terasa. Rekonstrukce domu probíhá pod taktovkou ateliéru A77 Architekti, který si vytkl za cíl navrátit původní krásu novorenesančnímu činžovnímu domu, navrženému stavitelem Františkem Aloisem Dvořákem, a potenciál interiérů rozvinout do podoby odpovídající současným trendům. Rezidence stojí na rohu klidné ulice, lemované vzrostlými stromy, a parku na náměstí 28. října. Největší brněnský park, oblíbené Lužánky, se nachází 300 metrů od objektu, od legendární funkcionalistické vily Tugendhat pak bude rezidenty dělit pouhých 10 minut chůze. Oblast se vyznačuje plnou občanskou vybaveností, včetně restaurací, barů, kaváren, obchodů, škol, pošty a dalších služeb. Centrum města je pohodlně dostupné pěšky i MHD. Dokončení projektu je plánováno na červenec 2019.

V případě zájmu o prohlídku během dne otevřených dveří se prosím předem registrujte e-mailem.
Termíny: 20. a 22.11. od 13:00 do 18:00 hod.
Registrační e-mail: anna.hlouskova@svoboda-williams.com
Další informace: +420 727 964 654

Více informací o projektu Hilleho 6 

Hilleho 6 | byty k prodeji v Brně

17. říjen 2018

Svoboda & Williams zahajuje prodej horských apartmánů v projektu Trio Harrachov

Realitní kancelář Svoboda & Williams – v roli exkluzivního prodejce – přináší na trh 39 horských apartmánů situovaných v atraktivní lokalitě krkonošského střediska. Projekt Trio Harrachov, tvořený trojicí bytových domů, vzniká v klidném údolí říčky Kamenice a přitom jen pár kroků od lyžařského areálu, běžkařských tratí a cyklostezek.

Díky svému umístění představují apartmány Trio Harrachov ideální druhý domov pro všechny vyznavače aktivního životního stylu i milovníky horské přírody. Současně jde o komfortní alternativu k chatě či chalupě ve vyhlášeném krkonošském středisku se širokým spektrem služeb a možností celoročního sportovního vyžití pro celou rodinu (golfové hřiště, tenisové kurty nebo lanové centrum). Vzhledem k potenciálu dalšího pronájmu představuje koupě těchto apartmánů navíc zajímavou investiční příležitost. Návrh projektu, který vznikl v ateliéru archiSPACE s.r.o., zaujme neotřelou kombinací typické krkonošské architektury s prvky současného designu. Trojice domů tak působí svěžím, a přesto tradičním dojmem.

Každý z domů nabízí 13 útulných, převážně jižně či jihovýchodně orientovaných apartmánů o dispozicích 1+kk až 3+kk a podlahových plochách od 25 do 88 m2. Téměř všechny jednotky mají balkon nebo terasu a vlastní parkovací stání. Z oken se otevírají výhledy na říčku Kamenici a protější zalesněný svah. Byty budou k prodeji v dokončeném stavu, včetně oken s izolačními trojskly, kvalitních dřevěných podlah a bezpečnostních dveří.

Dokončení první horské rezidence je naplánováno na podzim roku 2019, zbývající dvě pak budou dokončeny na jaře 2021.

Oficiální webové stránky projektu Trio Harrachov

Trio Harrachov | Svoboda & Williams

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.