Chytré technologie pro nemovitosti

Insight Home

Adresa: Antala Staška 1565/30, Praha 4, +420 603 525 050, www.InsightHome.com 

Renomovaná společnost Insight Home působí v oblasti řízení budov a domácí automatizace, tzv. chytrého bydlení, a nabízí chytré technologie pro nemovitosti.

V roce 2015 i 2016 získala místo mezi společností Českých 100 Nejlepších firem. Nejnovější technologie, které již denně používáme například ve svých autech, chytrých telefonech nebo osobních počítačích, během posledních let pronikly i do našich kanceláří nebo domovů. A právě tato oblast je doménou společnosti Insight Home, která působí nejen v Čechách, ale i na Slovensku, Polsku nebo Rusku. Od roku 2009 zrealizovala přes 100 exkluzivních rezidenčních vil a mnoho dalších projektů, mezi které patří i vybavení a řízení Protonového centra nebo Galerie Černá labuť. Insight Home spolupracuje s předními architektonickými studii a podílí se na rezidenčních projektech společností DARAMIS, PENTA nebo SATPO. V rámci komplexních služeb nabízí firma Insight Home nejen konzultace a vlastní projekční činnost, ale i kompletní realizaci elektrických rozvodů a bezpečnostních systémů, technologií pro měření a regulaci a návrh i dodání špičkových audiovizuálních řešení a svítidel. Za zmínku stojí též nadstandardní záruční a pozáruční servis. Vzhledem k tomu, že v budovách trávíme kolem 80 % svého života, stávají se chytré technologie stále větším trendem v moderním bydlení či kancelářích. Nezanedbatelným aspektem jsou též úspory. Díky efektivnímu provázání řízení topení, chlazení, vzduchotechniky, osvětlení a stínění lze dosáhnout až bezmála třetinových úspor na energiích. Pokud ještě váháte, zda je chytré bydlení vhodné i pro vás, navštivte Centrum inspirace pro technologie inovativního bydlení (CITIB), které bylo v roce 2009 nominováno na prestižní ocenění Grand Prix Architektů. Osobní prohlídku si můžete domluvit na výše uvedeném telefonním čísle. 

Podívejte se také na další Chytré technologie pro nemovitosti

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.