Cestovní doplňky

Mendosína – Delsey

Adresa: Nákupní centrum Šestka, Fajtlova 1090/1, Praha 6, +420 225 023 623; Galerie Butovice, Radlická 117, Praha 5 – Jinonice, +420 234 141 078, www.mendosina.cz

Všichni, kdo rádi cestují nebo se cestování nevyhnou z pracovních důvodů, jistě ocení lehká a spolehlivá zavazadla té nejvyšší kvality. Obchody Mendosína, které v Praze najdete v obchodním centru Šestka a v Galerii Butovice, nabízejí luxusní značky zavazadel pro všechny náruživé cestovatele.

Obchody Mendosína nabízí široký výběr vysoce kvalitních zavazadel a doplňků, kožené galanterie a kabelek. Najdete zde měkké látkové i polykarbonátové kufry vhodné jako příruční zavazadla, kufry středních velikostí i velké kufry značek Valisa a Delsey. Francouzská značka Delsey nabízí ultra lehká zavazadla, která se vyznačují extrémní pevností, jíž vynikají nad váhově srovnatelná zavazadla jiných výrobců. Jsou vyrobena z kvalitního polykarbonátu, který přečká i méně šetrné zacházení. Všechny kufry Delsey podstupují náročné kvalitativní testy a je na ně poskytována pětiletá mezinárodní garance. Pokud chcete cestovat s elegancí a bez strachu o výdrž vašeho zavazadla, navštivte Mendosínu, obchod s cestovními doplňky v Praze. V elektronickém obchodě Mendosína koupíte navíc také tašky na notebooky, kosmetické kufříky, obaly na oblek či školní aktovky a cestovní doplňky.

Podívejte se také na další Cestovní doplňky