Módní butiky

Pietro Filipi

Adresa: Obchody Pietro Filipi najdete v Praze v různých obchodních centrech. Hlavní obchody v centru: Národní 31, Praha 1, +420 222 365 239. Václavské náměstí 14/778, +420 222 361 290, www.pietro-filipi.com

Pokud hledáte sofistikované oblečení pro muže a ženy, které by se dalo považovat za moderní verzi elegantní klasiky, zaměřte se na značku Pietro Filipi.

Značka Pietro Filipi byla založena v roce 1993 v České republice a v současnosti je zastoupena v osmi evropských zemích. Jméno společnosti je inspirováno Itálií a láskou jejích obyvatel k módě, designu, kultuře i nekončícímu pochopení pro krásu. Pietro Filipi nabízí celou řadu oblečení a doplňků pro muže a ženy, jež zahrnuje vše od klasického společenského oblečení na večer po oblečení do kanceláře a pokrokové oblečení do města a na volný čas. Pietro Filipi se bude líbit stylovému zákazníkovi, který chce sledovat elegantní světové trendy a přitom si udržet prostřednictvím kombinování různých vzorů a stylů vlastní jedinečný styl. Prvotřídní oblečení značky Pietro Filipi je vyráběno z nejkvalitnějších materiálů a vyznačuje se vynikajícím krejčovstvím. Pokud chcete svůj šatník obohatit o elegantní oblečení nebo s klasickým stylem teprve začínáte, značka Pietro Filipi je dobrým místem, kde začít.

Podívejte se také na další Módní butiky