Bytový dům, Střešovice - Praha 6 | 1
Bytový dům, Střešovice - Praha 6 | 2
Bytový dům, Střešovice - Praha 6 | 3
Bytový dům, Střešovice - Praha 6 | 4
Bytový dům, Střešovice - Praha 6 | 5
Bytový dům, Střešovice - Praha 6 | 6
Bytový dům, Střešovice - Praha 6 | 7
Bytový dům, Střešovice - Praha 6 | 8
Bytový dům, Střešovice - Praha 6 | 9
Bytový dům, Střešovice - Praha 6 | 10

Bytový dům

Užitná plocha 340 m2, pozemek 885 m2

Praha 6, Střešovice

Krásná vila na Ořechovce postavená mezi lety 1923-1924 dle návrhu architekta Františka Pfistera, s výhledem na okolní rezidence a vzrostlou zeleň, s vyvýšenou terasou a velkou udržovanou zahradou. Vhodná pro rodinné bydlení nebo jako reprezentativní sídlo firmy či velvyslanectví.

Dům prošel v roce 1995 citlivou rekonstrukcí a má 4 podlaží, z nichž 3 jsou v současné době využívány jako kancelářské prostory, v posledním podlaží je pak bytová jednotka 2+kk.
V suterénu se nachází technické zázemí, dostatek skladovacích prostor, malá kuchyňka a toalety. Přízemí je tvořeno 2 velmi prostornými a 1 menší kanceláří, oddělenými pánskými a dámskými toaletami, schodišťovou halou a terasou s výhledem do zahrady. V prvním patře se nachází dalších 5 místností, schodišťová hala s galerií a koupelna, v posledním, druhém patře pak útulný byt 2+kk.

Vybavení zahrnuje repasované dřevěné parkety a repasovaná špaletová okna, dřevěné interiérové i vstupní dveře, tůň na zahradě. K vile je přistavěna garáž pro 1 automobil, další parkovací stání jsou na pozemku.

Jedinečná lokalita nejprestižnější pražské vilové čtvrti v sousedství Pražského hradu, v rychlém dosahu centra, zastávek tramvaje, metra i veškeré občanské vybavenosti.

Interiér 340 m2, zastavěná plocha 153 m2, zahrada 732 m2, pozemek 885 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 340 m2
Zastavěná plocha 153 m2
Pozemek 885 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19621
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.