Bytový dům, Písnická, Kamýk - Praha 4 | 1
Bytový dům, Písnická, Kamýk - Praha 4 | 2
Bytový dům, Písnická, Kamýk - Praha 4 | 3
Bytový dům, Písnická, Kamýk - Praha 4 | 4
Bytový dům, Písnická, Kamýk - Praha 4 | 5
Bytový dům, Písnická, Kamýk - Praha 4 | 6
Bytový dům, Písnická, Kamýk - Praha 4 | 7
Bytový dům, Písnická, Kamýk - Praha 4 | 8
Bytový dům, Písnická, Kamýk - Praha 4 | 9

Bytový dům

Užitná plocha 800 m2, pozemek 870 m2

Praha 4, Kamýk, Písnická

Prodej bytového cihlového dvojdomu s šesti jednotkami, 2 dvojgarážemi a velkou privátní zahradou se vzrostlou zelení, situovaného v klidné rezidenční lokalitě na Praze 4 – Kamýk. Kompletní služby občanské vybavenosti v bezprostředním okolí, pár minut chůze od domu se nachází také rozlehlý lesopark a zastávka autobusu se spojením 10 minut na metro Kačerov.

Dvojdům z roku 1996 má samostatné vchody a dvě dvojgaráže. Obě poloviny mají shodnou dispozici: 3+kk v 1.NP, 3+kk ve 2.NP a mezonet 5+kk ve 3. a 4.NP. V každém patře je kuchyň, koupelna a samostatná toaleta. Jednou z předností nemovitosti jsou jihozápadně orientované terasy s příjemným výhledem do zeleně.

Vybavení zahrnuje dřevěné dubové parkety (momentálně překryté zátěžovým kobercem), plastová okna a dřevěná střešní okna Velux, dýhované interiérové dveře s kovovou zárubní, PC rozvody do každé místnosti, alarm, pro každou polovinu individuální plynový kotel Vaillant, zásobník na vodu, plynoměr a elektroměr.

V pěším dosahu nemovitosti se nachází široký výběr mateřských školek a škol, gymnázium, poliklinika, supermarket, několik hřišť, squashová hala, nedaleko pak prestižní škola The Prague British School. Budoucí stanice metra D Nové dvory v pěším dosahu.

Dům je k dispozici od 1.7.2017.
Interiér 800 m2, zastavěná plocha 537 m2, zahrada 333 m2, pozemek 870 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 800 m2
Zastavěná plocha 537 m2
Pozemek 870 m2
Parkování 2x dvojgaráž
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 23766
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.