Bytový dům, nám. T.G.Masaryka, Poděbrady | 1
Bytový dům, nám. T.G.Masaryka, Poděbrady | 2
Bytový dům, nám. T.G.Masaryka, Poděbrady | 3
Bytový dům, nám. T.G.Masaryka, Poděbrady | 4
Bytový dům, nám. T.G.Masaryka, Poděbrady | 5
Bytový dům, nám. T.G.Masaryka, Poděbrady | 6
Bytový dům, nám. T.G.Masaryka, Poděbrady | 7
Bytový dům, nám. T.G.Masaryka, Poděbrady | 8
Bytový dům, nám. T.G.Masaryka, Poděbrady | 9
Bytový dům, nám. T.G.Masaryka, Poděbrady | 10
Bytový dům, nám. T.G.Masaryka, Poděbrady | 11
Bytový dům, nám. T.G.Masaryka, Poděbrady | 12

Bytový dům

Užitná plocha 695 m2, pozemek 551 m2

Poděbrady, nám. T.G.Masaryka

Jedinečná příležitost koupě unikátní vily z roku 1914, postavené ve stylu geometrické secese dle návrhu renomovaného českého architekta Josefa Fanty a zapsané na seznamu kulturních památek České republiky. Vila zahrnuje 5 bytových jednotek, suterén s vinným sklepem a dvojgaráž, náleží k ní také pěkně udržovaná zahrada. Nemovitost se nachází na krásném místě přímo přiléhajícím k Lázeňského parku, jen pár minut chůze od hlavního náměstí, zámku Poděbrady a břehu Labe.

Vila nabízí čtyři nadzemní a jedno podzemní podlaží, a to včetně suterénu a zatím nevyužité půdy. V přízemí a 1. patře se nachází vždy shodně 2 bytové jednotky, s možností vzájemného propojení již existujícími dveřmi. Ve 2. patře je umístěn nově vytvořený podkrovní byt, který lze dále rozšířit půdní vestavbou o další patro. Suterén je tvořen skladovými prostory a vinným sklepem.

Interiér i exteriér domu je v dobře udržovaném stavu. Dva z původních bytů prošly nedávnou kompletní rekonstrukcí, se zachováním veškerých původních prvků. Vybavení zahrnuje dřevěné parkety, velká okna s dřevěnými obložkami, mozaikové a velkoformátové dlažby a obklady, v renovovaných bytech moderní, plně vybavené kuchyně a nové koupelny. Všechny jednotky disponují centrálním plynovým vytápěním.

Vila je na prodej společně s projektem výstavby přilehlé kavárny, architektonicky sladěné s původním objektem. Projekt počítá s vytvořením jednopodlažní budovy s hlavním prostorem pro sezení, zimní zahradou, toaletami pro hosty, zázemím pro zaměstnance a skladem. K veškerým úpravám byl vydán předběžný souhlas stavebního úřadu a Národního památkového ústavu.

Vysoce atraktivní lokalita v centru Poděbrad, s mnoha krásnými parky a širokou nabídkou služeb. V bezprostředním okolí se nachází mateřské a základní školy, gymnázium, kavárny, restaurace, muzea a galerie, na opačném břehu řeky pak rozlehlý jezdecký areál. Výborná dopravní dostupnost - autobusové nádraží a vlaková stanice v pěším dosahu.

Užitná plocha 695 m2, zastavěná plocha 270 m2, pozemek 551 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 695 m2
Zastavěná plocha 270 m2
Pozemek 551 m2
Parkování Garáž pro 2 vozy
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24389
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.