Bytový dům, Školská, Nové Město - Praha 1 | 1
Bytový dům, Školská, Nové Město - Praha 1 | 2
Bytový dům, Školská, Nové Město - Praha 1 | 3
Bytový dům, Školská, Nové Město - Praha 1 | 4
Bytový dům, Školská, Nové Město - Praha 1 | 5
Bytový dům, Školská, Nové Město - Praha 1 | 6
Bytový dům, Školská, Nové Město - Praha 1 | 7

Bytový dům

Užitná plocha 1 577 m2, pozemek 630 m2

Praha 1, Nové Město, Školská

Nabídka 50% podílu na pětipodlažním činžovním domě s bytovými a nebytovými prostory. Nemovitost z konce 19. století stojí na atraktivním místě Nového Města, v klidné jednosměrné ulici nedaleko Václavského náměstí.

Částečně podsklepený dům se skládá z předního a zadního traktu a malé dvorní budovy. 1. podzemní a 1. nadzemní podlaží tvoří nebytové prostory (celkem 6), ve 2.-4. podlaží je dohromady 8 bytů od garsonek po 3+1. V 5. podlaží je půdní prostor, který se v současnosti nevyužívá. Většina jednotek v domě se momentálně pronajímá.

Nemovitost je průběžně udržována. V domě zůstaly zachovány některé původní architektonické prvky. Vytápění je plynovými kotli.

Lukrativní lokalita v centru Prahy s množstvím restaurací, kaváren, obchodů, bank a dalších služeb, úřadů, škol i kulturních institucí. Místo má velmi dobrou dopravní obslužnost, pár minut chůze je tramvajová zastávka, v pěším dosahu jsou také stanice metra všech tří linek. Pár minut chůze vede na Václavské i Karlovo náměstí.

Užitná plocha 1 577 m2.

Prodejní cena prodáno
Užitná plocha 1 577 m2
Zastavěná plocha 630 m2
Pozemek 630 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31435

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.