Byt 4 + kk, Libínská, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 4 + kk, Libínská, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 4 + kk, Libínská, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 4 + kk, Libínská, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 4 + kk, Libínská, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 4 + kk, Libínská, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 4 + kk, Libínská, Smíchov - Praha 5 | 7

Byt 4 + kk

Interiér 120 m2, terasa 21 m2

Praha 5, Smíchov, Libínská

Světlý mezonet s jižně orientovanou terasou ve 2. a 3. nadzemním podlaží s garážovým parkovacím stáním v domě situovaném v příjemné rezidenční lokalitě blízko Strahova, parku Ladronka a Klamovka nebo přírodní rezervace Skalka a současně s výbornou dostupností do centra města.

Byt v první úrovni nabízí prostorný obývací pokoj s kuchyní a přímým vstupem na terasu, 2 ložnice, koupelnu a samostatnou toaletu. V horním patře se nachází ložnice s koupelnou a toaletou, dále komora a předsíň. Vybavení zahrnuje plovoucí podlahu, dlažbu v koupelnách, plně vybavenou kuchyň s kvalitními spotřebiči, markýzu na terase, předokenní žaluzie a bezpečnostní dveře. Vyhledávaná lokalita Smíchova s plnou občanskou vybaveností na dosah, 300m od autobusové zastávky a 9 minut od komerčního a zábavního centra Anděl.

Interiér 119 m2, terasa 21,90 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 141 m2
Terasa 21 m2
Parkování 1 GS
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 17085

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.