Byt 2 + kk, Křížová, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Křížová, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Křížová, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Křížová, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Křížová, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Křížová, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Křížová, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, Křížová, Smíchov - Praha 5 | 8
Byt 2 + kk, Křížová, Smíchov - Praha 5 | 9

Byt 2 + kk

Interiér 117 m2, terasa 74 m2

Praha 5, Smíchov, Křížová

Ateliér ve stylu klasických newyorských loftů s velkými okny a střešní terasou poskytující panoramatické výhledy na Prahu situovaný v 6. a 7. patře kompletně zrekonstruované industriální budovy. Rezidenční soubor bývalé tiskárny oceněný tituly Best International Redevelopment a Best European Interior Design je situován v blízkosti komerčního centra Anděl, zároveň nedaleko klidného prostředí Prokopského údolí.

Otevřený koncept obývacího pokoje nabízí, plně vybavenou moderní kuchyň se spotřebiči Miele, jídelním prostorem, samostatnou toaletu, komoru/šatnu a technickou místnost na první úrovni bytu, dále prostornou ložnici a koupelnu s vanou v horním patře. Střešní terasa s překrásným výhledem na údolí Vltavy, Vyšehrad, Podolí, Dívčí Hrady a Pražský hrad.

Vybavení zahrnuje ozvučení systémem Bose, skrytě instalovaná klimatizace se dvěma nezávislými okruhy, vzduchotechnická jednotka rekuperací s filtrací vzduchu, bezpečnostní a protipožární vstupní dveře, dřevěné podlahy, předokenní rolety. Kupní cena zahrnuje garážové parkovací stání. Ke kupní ceně je možné přičíst DPH.

Interiér 117 m2, terasa 74 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 191 m2
Terasa 74 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 17157
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.