Byt 3 + kk, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 1

Byt 3 + 1, 4.NP, č. 4.6

Interiér 176 m2, balkon 6 m2

Praha 5, Smíchov, Janáčkovo nábřeží

Reprezentativní apartmán s balkonem ve 4. podlaží neoklasicistní budovy s dekorativní fasádou prochazející kompletní rekonstrukcí situované na nábřeží Vltavy s panoramatickými výhledy na řeku a dominanty Prahy jako jsou Týnský chrám, Staroměstská věž, Karlův most či Vyšehrad. Dům nabídne služby concierge a privátní parkování.

Interiér bytu je plně flexibilní dle individuálních přání zájemce. Byt je nabízen ve stavu shell and core, tj. před dokončením finálních povrchů s přivedením všech inženýrských sítí k bytu, možnost dokončení bytu developerem.

V blízkosti Francouzského lycea, dětské hřiště na Dětském ostrově, volejbalové a fotbalové hřiště, minigolf. Snadno dostupná veřejná doprava a veškerá občanská vybavenost v okolí.

Interiér 162,46 m2, balkon 5,83 m2, sklep 13,61 m2. Kupní cena zahrnuje 2 garážová parkovací stání.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 182 m2
Balkon 6 m2
Parkování 2 parkovací stání v kupní ceně
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 17336

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.