Byt 3 + kk, U Dívčích hradů, Radlice - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, U Dívčích hradů, Radlice - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, U Dívčích hradů, Radlice - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, U Dívčích hradů, Radlice - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, U Dívčích hradů, Radlice - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, U Dívčích hradů, Radlice - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, U Dívčích hradů, Radlice - Praha 5 | 7
Sleva

Byt 3 + kk

Interiér 95 m2, balkon 6 m2

Praha 5, Radlice, U Dívčích hradů

Nový, světlý byt s balkonem poskytujícím panoramatický výhled na Prahu ve 2. patře moderní komorní rezidence je situovaný na Praze 5 v těsném sousedství vyhledávaného lesoparku Dívčí hrady a vrchu Děvín.

Dispozice tohoto prostorného bytu tvoří předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem s prostorem pro kuchyňskou linku a přístupem na balkon, dále 2 ložnice, koupelna s vanou a samostatná toaleta. Byt disponuje kvalitním vybavením: dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba v koupelně, dřevěná okna. Prostor pro vestavěné skříně v ložnicích. K bytu náleží i sklep a 1 garážové stání.

Příjemná a klidná část Prahy pouhých 10 minut jízdy do centra města a 7 minut na stanici metra Anděl. V místě je kompletní občanská vybavenost včetně školy, školky, gymnázia, ale i sportovního centra a cyklostezka podél Vltavy. Nedaleko se nachází také Obchodní centrum Nový Smíchov či Galerie Butovice.

Interiér 95,06 m2, balkon 6,20 m2. Kupní cena je včetně DPH.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 101 m2
Balkon 6 m2
Parkování 1 garážové parkovací stání v ceně
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18306

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.