Byt 2 + 1, Maiselova, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + 1, Maiselova, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + 1, Maiselova, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + 1, Maiselova, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + 1, Maiselova, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + 1, Maiselova, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 2 + 1, Maiselova, Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 2 + 1, Maiselova, Staré Město - Praha 1 | 8
Byt 2 + 1, Maiselova, Staré Město - Praha 1 | 9
Byt 2 + 1, Maiselova, Staré Město - Praha 1 | 10
Byt 2 + 1, Maiselova, Staré Město - Praha 1 | 11
Byt 2 + 1, Maiselova, Staré Město - Praha 1 | 12
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + 1

Interiér 81 m2, balkon 2 m2

Praha 1, Staré Město, Maiselova

Byt s působivou atmosférou a s východně orientovaným balkónem se nachází ve 3. podlaží kompletně zrenovovaného činžovního domu z přelomu 19. a 20. století s množstvím zachovaných původních prvků. Skvělá dopravní dostupnost a prestižní lokalita v sousedství Pařížské ulice, jen pár kroků od Staroměstského náměstí a nábřeží Vltavy.

Dispozice nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem a uklidňujícím výhledem na Starý židovský hřbitov, velkou ložnici s balkónem, nadstandardní koupelnu s dvojitým sprchovým koutem prosvětleným oknem, samostatnou toaletu a vstupní halu.

Byt s vysokými stropy je po pečlivé a vkusné rekonstrukci vedené architektkou Evou Willenbrinkovou. Součástí interiéru jsou špaletová okna, repasované parkety, restaurované interiérové dveře s původními mosaznými klikami a výplněmi z pískovaného skla, mramor v koupelně a na toaletě nebo decentně umístěné vestavěné skříně. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči Miele. Zabezpečení pomocí alarmu s napojením na PCO, vstup do domu na čipy. Díky umístění domu naproti Židovské radnici je ulice nonstop střežená, a tudíž zcela bezpečná. K bytu přísluší výlučné právo užívat sklep o velikosti cca 5 m2. Parkování před domem v zóně pro rezidenty.

Prestižní lokalita
s noblesními činžovními domy i křivolakými uličkami, v pěším dosahu mnoha památek i všeho potřebného (škol všech stupňů, úřadů, restaurací a kaváren, divadel a kin, lékařů, obchodů, pošty nebo knihovny). Pohodlné dopravní spojení zajišťuje metro (stanice Staroměstská), tramvaje (zastávka Právnická fakulta) i autobus (zastávka Pařížská) se spoji k přestupní stanici metra Florenc.

Dle NOZ je podlahová plocha bytu 83,12 m2, balkon 1,5 m2. V katastru nemovitostí uvedena výměra 73,8 m2, balkon 1,39 m2, sklep.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 83 m2
Balkon 2 m2
Parkování Parkování před domem v zóně pro rezidenty.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18409

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.