Byt 1 + kk, U Pernikářky, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 1 + kk, U Pernikářky, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 1 + kk, U Pernikářky, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 1 + kk, U Pernikářky, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 1 + kk, U Pernikářky, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 1 + kk, U Pernikářky, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 1 + kk, U Pernikářky, Smíchov - Praha 5 | 7

Byt 1 + kk

Interiér 23 m2

Praha 5, Smíchov, U Pernikářky

Ubytovací jednotka 1+kk v 1. patře zrekonstruovaného uzavřeného komplexu čtyř historických budov ze 17. století v pozdně barokním stylu, chráněné jako kulturní památka. Projekt nabízí recepci, fitness a je zasazen v klidné a zelené části Smíchova s rychlým dosahem do centra.

V komplexu jsou dostupné byty a ubytovací jednotky s vlastní koupelnou a kuchyňským koutem. Všechny jednotky jsou kompletně zrenovované, vybavené masivními smrkovými podlahami, velkoformátovou dlažbou a obklady, novými špaletovými okny a dřevěnými interiérovými dveřmi, podhledy s bodovým osvětlením v koupelnách.

Kamerovým systémem střežený areál bývalé usedlosti a později také kláštera je napojen na veškeré inženýrské sítě a skládá se ze 3 jednopatrových a 1 dvoupatrové stavby, které tvoří uzavřené nádvoří. Budovy mají masivní cihelné zdi, suterén s klenutými stropy a sedlové střechy s novými pálenými taškami či šindeli. V objektu se nachází recepce s příjemným posezením, místnost pro návštěvy, společná prádelna a malé fitness. Tichá rezidenční lokalita nedaleko parku Klamovka a dobrým spojením MHD díky zastávce vzdálené 10 minut chůze.

Interiér 22,7 m2.
Rezidence nabízí více bytů podobných dispozic. Fotografie jsou ze vzorového bytu.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 23 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18717

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.