Byt 2 + kk, Anny Rybníčkové, Stodůlky - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Anny Rybníčkové, Stodůlky - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Anny Rybníčkové, Stodůlky - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Anny Rybníčkové, Stodůlky - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Anny Rybníčkové, Stodůlky - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Anny Rybníčkové, Stodůlky - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Anny Rybníčkové, Stodůlky - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, Anny Rybníčkové, Stodůlky - Praha 5 | 8
Byt 2 + kk, Anny Rybníčkové, Stodůlky - Praha 5 | 9
Byt 2 + kk, Anny Rybníčkové, Stodůlky - Praha 5 | 10

Byt 2 + kk

Interiér 68 m2, zahrada 91 m2

Praha 5, Stodůlky, Anny Rybníčkové

Světlý byt s terasou a soukromou zahradou, kde všechny strany zahrady jsou veřejnosti nepřístupné. Byt je situovaný v 1. NP novostavby Dálejské výhledy z roku 2008, v klidném prostředí nedaleko Dalejského a Prokopského údolí.

Dominantou bytu, do něhož se vchází přes vstupní halu, je velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, který je propojen s ložnicí posuvnými dveřmi, přičemž obě místnosti mají přístup na zahradu s krytou terasou. Koupelna je vybavena vanou, sprchou, umyvadlem a WC, druhá toaleta je situována samostatně u vstupu do bytu.
Podlahovou krytinu v ložnici, obývací pokoji a kuchyni tvoří brusitelná dřevěná bambusová podlaha. Keramická dlažba je v předsíni, koupelně, na terase a toaletě. Další vybavení bytu tvoří dřevěná eurookna, interierové skleněné dveře, vstupní dveře s bezpečnostním kováním, centrální topení. K příslušenství patří také spotřebiče Electrolux, dostatek úložného prostoru zajistí vestavěné skříně (v ložnici, obývacím pokoji a vstupní chodbě).

V ceně bytu je i zděný sklep a 1 garážové parkovací stání.

Lokalita nabízí příjemné bydlení v nové rezidenční části Stodůlek v těsném sousedství lesíku – ideální výchozí bod pro sportovní aktivity (běh, kolo, turistika). V blízkosti bytu jsou restaurace, fitness, škola, školka. Zastávka autobusů (150m), v pěší vzdálenosti stanice metra linky B – Lužiny (900 m), v dosahu plné občanské vybavenosti.

Interiér 62,6 m2, terasa 5,5 m2, zahrada 90,6 m2, zděný sklep 1,6 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 68 m2
Zahrada 91 m2
Parkování 1 garážové stání v ceně
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18735

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.