Byt 4 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 4 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 4 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 4 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 4 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 5

Byt 4 + kk, 7.NP, č. 13

Interiér 142 m2, terasa 26 m2

Praha 5, Smíchov, Pecháčkova

Nový mezonetový byt se 2 balkony a terasou, v současné době procházející spolu s celou budovou kompletní rekonstrukcí, při níž bude kladen důraz na zachování původních prvků, pár kroků od nábřeží Vltavy, Kinského zahrady a Obchodního centra Nový Smíchov. Předpokládané dokončení říjen 2015.

Tento byt v 7. a 8. nadzemním podlaží bude dokončen za použití kvalitních materiálů, s přípravou pro kuchyňskou linku. Dispozice nabídne v první úrovni prostornou centrální halu, 3 ložnice (dvě z nich s balkonem), 2 koupelny s vanou a toaletou, šatnu a WC pro hosty. Z haly povede schodiště do vyššího patra, které bude tvořeno otevřeným konceptem obývacího pokoje s kuchyní, jídelnou a přístupem na prostornou terasu, galerií a samostatnou toaletou. Kupní cena zahrnuje garážové stání a sklep.

Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, tramvajové linky a metro B v docházkové vzdálenosti. Nedaleko najdeme množství kaváren a restaurací, fitcentrum BestFit Studio Smíchov, park na náměstí 14. října.

Interiér 143,72 m2, balkony 1,80 + 1,43 m2, terasa 23,49 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 168 m2
Terasa 26 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18864

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.