Byt 3 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 5

Byt 3 + kk, 6.NP, č. 12

Interiér 120 m2, balkon 1 m2

Praha 5, Smíchov, Pecháčkova

Nový světlý byt s balkonem, v současné době procházející spolu s celou budovou kompletní rekonstrukcí, při níž bude kladen důraz na zachování původních prvků, pár kroků od nábřeží Vltavy, Kinského zahrady a Obchodního centra Nový Smíchov. Předpokládané dokončení říjen 2015.

Tento byt v 6. nadzemním podlaží bude dokončen za použití kvalitních materiálů, s přípravou pro kuchyňskou linku. Dispozice nabídne prostornou vstupní halu s toaletou pro hosty, obývací pokoj s místem pro kuchyňský kout a jídelnu, 2 ložnice orientované do klidného vnitrobloku, jedna s en-suite koupelnou, druhá s balkonem, a samostatnou koupelnu. Kupní cena zahrnuje garážové stání a sklep.

Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, tramvajové linky a metro B v docházkové vzdálenosti. Nedaleko najdeme množství kaváren a restaurací, fitcentrum BestFit Studio Smíchov, park na náměstí 14. října.

Interiér 119,61 m2, balkon 1,80 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 121 m2
Balkon 1 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18865

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.