Byt 3 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 5

Byt 3 + kk, 3.NP, č. 5

Interiér 121 m2, balkon 1 m2

Praha 5, Smíchov, Pecháčkova

Nový světlý byt s balkonem a 2 koupelnami, v současné době procházející spolu s celou budovou kompletní rekonstrukcí, při níž bude kladen důraz na zachování původních prvků, pár kroků od nábřeží Vltavy, Kinského zahrady a Obchodního centra Nový Smíchov. Předpokládané dokončení říjen 2015.

Tento byt ve 3. nadzemním podlaží bude dokončen za použití kvalitních materiálů, s přípravou pro kuchyňskou linku. Dispozice bude nabízet prostornou vstupní halu s prostorem pro vestavěné skříně, toaletou pro hosty a technickou místností, obývací pokoj s místem pro kuchyňský kout a jídelnu, 2 ložnice (jedna s en-suite koupelnou, druhá s balkonem) a hlavní koupelnu. Kupní cena zahrnuje garážové parkovací stání a sklep.

Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, tramvajové linky a metro B v docházkové vzdálenosti. Nedaleko najdeme množství kaváren a restaurací, fitcentrum BestFit Studio Smíchov, park na náměstí 14. října.

Interiér 120,44 m2, balkon 1,8 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 122 m2
Balkon 1 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18917

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.