Byt 2 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 5

Byt 2 + kk, 2.NP, č. 2b

Interiér 61 m2

Praha 5, Smíchov, Pecháčkova

Nový světlý ateliér 2+kk, v současné době procházející spolu s celou budovou kompletní rekonstrukcí, při níž bude kladen důraz na zachování původních prvků, pár kroků od nábřeží Vltavy, Kinského zahrady a Obchodního centra Nový Smíchov. Předpokládané dokončení konec roku 2015.

Tento ateliér ve 2. nadzemním podlaží bude dokončen za použití kvalitních materiálů, s přípravou pro kuchyňskou linku. Dispozice nabídne vstupní halu s vestavěnými skříněmi, koupelnu s vanou a toaletou, samostatnou toaletu, obývací pokoj s místem pro kuchyňský kout a jídelnu a ložnici. Kupní cena zahrnuje garážové parkovací stání a sklep.

Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, tramvajové linky a metro B v docházkové vzdálenosti. Nedaleko najdeme množství kaváren a restaurací, fitcentrum BestFit Studio Smíchov, park na náměstí 14. října.

Interiér 61,48 m2, sklep 1,72 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 61 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18920

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.