Byt 2 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Pecháčkova, Smíchov - Praha 5 | 5

Byt 2 + kk, 1.NP, č. 1

Interiér 48 m2, zahrada 28 m2

Praha 5, Smíchov, Pecháčkova

Nový světlý byt v současné době procházející spolu s celou budovou kompletní rekonstrukcí, při níž bude kladen důraz na zachování původních prvků, pár kroků od nábřeží Vltavy, Kinského zahrady a Obchodního centra Nový Smíchov. Předpokládané dokončení březen 2016.

Tento byt situovaný v 1. nadzemním podlaží bude dokončen za použití kvalitních materiálů, s přípravou pro kuchyňskou linku. Dispozice nabídne vstupní halu, obývací pokoj s místem pro kuchyňský kout a jídelnu, ložnici s en-suite koupelnou, samostatnou toaletu a technickou místnost. Kupní cena zahrnuje garážové stání a sklep.

Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, tramvajové linky a metro B v docházkové vzdálenosti. Nedaleko najdeme množství kaváren a restaurací, fitcentrum BestFit Studio Smíchov, park na náměstí 14. října.

Interiér 48,32 m2, předzahrádka 28 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 48 m2
Zahrada 28 m2
Parkování 1 garážové parkovací stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 18921

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.