Byt 5 + kk, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 1
Byt 5 + kk, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 2
Byt 5 + kk, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 3
Byt 5 + kk, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 4
Byt 5 + kk, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 5
Byt 5 + kk, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 6
Byt 5 + kk, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 7
Byt 5 + kk, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 8
Byt 5 + kk, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 9

Byt 5 + kk, 1.NP + 2.NP

Interiér 244 m2, terasa 26 m2, zahrada 151 m2

Praha 5, Hlubočepy, Barrandovská

Prostorný mezonetový byt loftového typu s jihovýchodně orientovanou terasou a rozlehlou zahradou s úchvatnými výhledy na vltavské údolí je situován v přízemí a 1. patře nového funkcionalisticky laděného viladomu o třech bytových jednotkách, který se nachází na vyvýšeném místě v původní prvorepublikové vilové zástavbě pražského Barrandova. Ojedinělý projekt s výhodnou polohou v klidné jednosměrné ulici plné zeleně, přímo navazující na rozlehlou zalesněnou plochu Chuchelského háje.

Bytu dominuje velkoryse řešený otevřený koncept obývacího pokoje, kuchyně a jídelny (100 m2), výjimečný zejména díky dvojité výšce stropu (4,6 m), proskleným stěnám a přístupu na terasu po téměř celém obvodu místnosti. Ve spodním patře bude dále umístěna vstupní hala, šatna, spíž, toaleta a technické zázemí včetně prádelny a sprchy. V horním patře je situována hlavní ložnice s en-suite koupelnou, šatnou a vstupem na terasu navazující na privátní zahradu, dále 2 pokoje, společná koupelna a pracovna s prosklenou interiérovou stěnou s výhledem do loftové společenské části bytu a panoramatickým výhledem skrze exteriérovou stěnu.
Byt je nabízen ve stavu white walls, tj. připravený pro dokončení finálních povrchů, jako jsou podlahy, obklady nebo koupelnové zařizovací předměty. Kupní cena zahrnuje 2 garážová parkovací stání s úložnými prostory v objektu a 1 venkovní parkovací stání na ulici.

Interiér 244,05 m2, terasa 26 m2, zahrada 151 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 270 m2
Terasa 26 m2
Zahrada 151 m2
Parkování 2 garážová stání + 1 parkovací stání na ulici
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19814
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.