Byt 2 + kk, Tetínská, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Tetínská, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Tetínská, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Tetínská, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Tetínská, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Tetínská, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Tetínská, Smíchov - Praha 5 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 66 m2, lodžie 3 m2

Praha 5, Smíchov, Tetínská

Částečně vybavený byt s lodžií a krásným výhledem na město ve 3. nadzemním podlaží bytového domu z roku 2007 s výtahem, v atraktivní lokalitě blízko vyhledávaného lesoparku Dívčí hrady a s dobrým dopravním spojením na metro a Smíchovské nádraží.

Dispozici bytu tvoří otevřený světlý koncept obývacího pokoje s kuchyňským koutem, jídelnou a vstupem na lodžii, ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatná toaleta a hala.
Byt je vybaven ve vysokém standardu dubovými parketami v obytných místnostech, dřevěnými podlahami Merbau a benátským štukem v koupelně a na toaletě, velkoformátovými dřevěnými okny s izolačními dvojskly, kuchyňskými spotřebiči Baumatic a lednicí Liebherr, bezpečnostními vstupními dveřmi, vestavěnými skříněmi.

Atraktivní lokalita v blízkosti rozsáhlých zelených ploch, pouhých 10 minut jízdy do centra města nebo 5 minut na Anděl, kde se nachází obchodní a zábavní centrum Nový Smíchov.

Interiér 66,8 m2, lodžie 2,5 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 69 m2
Lodžie 3 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19833

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.