Byt 2 + 1, Zborovská, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 2 + 1, Zborovská, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 2 + 1, Zborovská, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 2 + 1, Zborovská, Smíchov - Praha 5 | 4

Byt 2 + 1

Interiér 50 m2, balkon 3 m2

Praha 5, Smíchov, Zborovská

Nově zrenovovaný dvoupokojový byt s arkýři, balkonem a příjemným výhledem do parku na přilehlém náměstí se nachází ve 2. patře krásného činžovního domu po kompletní rekonstrukci na rohu ulic Zborovská a Pecháčkova, v atraktivní rezidenční části pražského Smíchova jen pár minut chůze od Anděla či vltavského nábřeží. Předpokládané dokončení v zimě 2015.

Dispozici bytu tvoří předsíň, obývací pokoj, samostatná kuchyň s jídelnou, ložnice s balkonem a ze dvou stran přístupná koupelna s vanou a toaletou. Kvalitní vybavení apartmánu bude zahrnovat dubové parkety, dlažbu a obklady Ermes Aurelia a Pamesa Ceramica, nová špaletová okna s izolačními dvojskly, zachované původní prvky - ozdobné stropní štuky, podlahové vytápění ve všech místnostech, koupelnové zařizovací předměty Riho, Laufen, Hansgrohe aj., bezpečnostní vstupní dveře, dřevěné interiérové dveře. V kupní ceně bytu je zahrnut sklep, v domě budou k dispozici též úložné prostory a myčka pro kola.

Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, tramvajové linky a metro B v docházkové vzdálenosti. Nedaleko najdeme množství kaváren a restaurací, posilovnu, obchodní centrum Nový Smíchov včetně kina a dalších možností společenského vyžití.

Interiér 50,1 m2, balkon 2,5 m2, sklep 2 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 53 m2
Balkon 3 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20074

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.